Są sytuacje, w których, jak się wydaje, można ocalić tylko cud, związek małżeński lecący w otchłań. W takich przypadkach, niestety, ani psycholodzy, ani próby oddzielnego życia przez jakiś czas, ani dzieci nie pomagają ...

To jest test, w którym supermodelka Gisele Bundchen i sportowiec Tom Brady są obecnie w trakcie małżeństwa. To nie pierwszy miesiąc, w którym media trąby pod każdym względem, że para dosłownie stoi na granicy rozwodu. To prawda, że ​​gwiazdy starają się zapiąć ze względu na dwoje wspólnych dzieci - córki Vivian i syna Beniamina.

Czytaj także
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Gisele Bundchen opowiedział o rodzinnych tradycjach, garderobie męża Toma Brady'ego i jej ulubionym deserze.
  • Sportowiec Tom Brady bronił honoru swojej 5-letniej córki

Należy zauważyć, że pani Bundchen nie poddała się, próbowała wszystkiego - i wyjazdów do fortuneterów, do psychiki i do psychoanalityków. Nawet rozmowa z duszą tete-a-tete! To prawda, że ​​przestało to mieć pozytywny wpływ na gniewnego małżonka Brazylijczyka. Każda próba przedyskutowania problemów rodzinnych zakończyła się gwałtownym skandalem z obelgami i biciem naczyń.

Kudłaty psycholog

Pomoc nadeszła od nikogo, kto się tego nie spodziewał: Giselle i Tom zabrali szczeniaka ze schroniska dla bezdomnych! Ta puszysta czarno-biała piłka natychmiast stała się uniwersalnym ulubieńcem. Otrzymał nazwę Fluffy.

Model opublikował migawkę swojego zwierzaka na Instagramie i podpisał:

"Jestem wdzięczny, że to stworzenie pojawiło się w naszym domu! Mąż i dzieci z niego po prostu kochały. "

Można mieć tylko nadzieję, że obecność innego, czworonożnego członka rodziny gwiezdnej będzie w stanie przywrócić harmonię i pokój.

Весь прошлый месяц в прессе то и дело ходили слухи о разладе в их отношениях Они поддерживали иллюзию счастливой семьи только ради детей Бенджамина и Вивиан На днях в Instagram супермодели появилось фото забавного щенка