Przyszła Duchess of Cambridge była zróżnicowanym dzieckiem i próbowała różnych form kreatywności. I choć dziewczyna nie kojarzyła jej losu z kinem i teatrem, w młodym wieku pracowała w kręgu aktorskim i brała udział w szkolnych zabawach.

Kiedy aktorka Megan Markle pojawiła się w królewskim otoczeniu, publiczność często porównywała ją do Kate Middleton i, jak się okazało, te panie nadal miały coś wspólnego. Ostatnio w sieci pojawiła się sieć szkolnych przedstawień teatralnych, w których kiedyś brała udział młoda Katarzyna. Dziewczyna w tym czasie miała 13 lat i studiowała w Beckhold w prywatnej szkole św. Andrew's.

Кейт Миддлтон в юности Przepowiednia lub zbieg okoliczności?

W sztuce Murder in the Red Barn młody Middleton odegrał ważną rolę. Według scenariusza bohaterka Kate rozmawia ze starcem, który przepowiada jej spotkanie z bogatym i atrakcyjnym dżentelmenem. Na pytania dziewczyny dotyczące ślubu i przeniesienia, wróżka odpowiada pozytywnie, wyjaśniając, że piękny młody mężczyzna pokocha ją, poślubi i zabierze do Londynu. Kate raduje się i mówi, że jej serce drży z podniecenia. W kolejnej scenie bohaterka spotyka się z oblubieńcem, który klękając na kolanie, czyni z niej propozycję małżeństwa, a młoda Catherine woła:

"Tak, mój drogi William, poślubię cię!"
Любовь к принцу Уильяму была предначертана

Kilka lat później, jako studentka, Kate spotyka najbardziej atrakcyjnego i bogatego dżentelmena, który okazał się prawdziwym angielskim księciem Williamem, który zakochał się w dziewczynie, złożył jej ofertę wiosną 2011 roku. Obecnie szczęśliwe małżonki mieszkają w Pałacu Kensington i czekają na urodzenie trzecie dziecko, jeden z spadkobierców angielskiej korony.

Кейт Миддлтон в 13 лет сыграла роль возлюбленной Уильяма Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Kinsley Glover, który grał w szkolnym przedstawieniu pięknego młodzieńca Williama, po Catherine i ślubie księcia, powiedział w wywiadzie, że było to prawdziwe proroctwo.