Córka 41-letniej Milli Jovovich i synów 51-letniego Patricka Dempseya są piękni, podobnie jak ich sławni rodzice. Można to zobaczyć, patrząc na najnowszy numer Vogue Italia, na którego stronach znajduje się sesja zdjęciowa z 9-letnim Ever Gabo i 10-letnim Sillivanem Patrickiem i Darby Gaden.

Jasne wideo

Wesołe trio, złożone z córki Milla Jovovich Ever i bliźniaków Patricka Dempseya Darby'ego i Salivana, za zgodą ich rodziców stało się głównym bohaterem błyszczącego Vogue Bambini.

Tematem sesji zdjęciowej, którą prowadziła Ellen von Unvert, stały się modne teraz superbohaterowie. Dzieci bawiły się bezpośrednio przed kamerą. Wskoczyłeś na trampolinę, umiejętnie pokazując techniki jiu-jitsu, unosząc się na nadmuchiwanym różowym flamingie, a Darby i Salivan ćwiczyli przeciąganie liny, akrobatyczne skoki i walczyli na mieczyach.

Эвер Габо Андерсон для Vogue Italia

Ever Gabo Anderson dla Vogue Italia

Эвер ГабоVogue BambiniДочь актрисы Эвер ГабоДарби Гаден и Силливан Патрик Демпси для итальянского Vogue

Darby Gaden i Sillivan Patrick Dempsey o włoskim Vogue

Близнецы Дарби Гаден и Силливан Патрик

Film i materiał z tego, co się dzieje, pojawiły się już w sieci, zachwycone przez fanów Jovovicha i Dempseya.

Mały model

Większość komplementów trafiła do młodego Ever, który ma wszystkie dane, aby odnieść sukces w karierze modelki bez ochrony Mila. W tym samym czasie sam Jovovich jest bardzo kategoryczny i nie chce, aby jej córka chodził po wybiegu do osiągnięcia pełnoletności. Według aktorki, nie pozwoli dziewczynce zarobić pieniędzy w tak młodym wieku, ponieważ upewniła się na własnym przykładzie, że jest to złe.

Czytaj także
  • Są klonowani: 14 zachodnich gwiazd, w których nauczyliśmy się własnego!
  • Kontynuacja: mieszkańcy Rosji nadal spotykają bliźnięta gwiazd!
  • Mila Jovovich: "Zawsze mów prawdę, aby zamknąć ludzi!"

Nawiasem mówiąc, w wywiadzie, który zostanie w pełni opublikowany w Vogue, Ever powiedział, że bohaterami są dla niej mama i tata, aw przyszłości chciałaby ukończyć szkołę, kręcić filmy i prowadzić kulinarny show.