Posiadając niezwykłą urodę, Tilda Swinton jest gotowa na odważne eksperymenty. Utalentowana aktorka może nie tylko zmienić się ze względu na nową rolę, ale także raduje się jak dziecko w niestandardowych sesjach zdjęciowych. Tym razem, podczas zdjęć do Madame Figaro, została poproszona o rozegranie podziału.

Transformacja Tildy

Autorką sesji zdjęciowej z brytyjską aktorką był Jean-Baptiste Mondin. Umiejętność Swintona i fotografa nie budzi żadnych wątpliwości. Zdjęcia są tak realistyczne, że wiele osób ma całkowicie uzasadnione pytanie: "Czy gwiazda ma bliźniaczkę?"

Styliści ubierali Tildę za zestaw zdjęć w strojach od Acne Studios, Chanel i Haider Ackermann.

Czytaj także
  • Tilda Swinton zmieniła się nie do poznania
  • Życie osobiste brytyjskiej gwiazdy Tilda Swinton
  • Tilda Swinton w młodości

Rozmowa z Swinton

55-letnia aktorka filmowa nie tylko uświetniła blask, ale także udzieliła wywiadu.

Jako dziewczyna aktorka była inna niż jej rówieśnicy, ponieważ dorastała z trzema braćmi. Jednak nie była aktywna i widoczna, ale wiedziała, że ​​nadejdzie jej godzina.

Kiedy dziennikarka zapytała Tildę o jej stosunek do trendów, przyznała, że ​​jest obojętna na modę i nie rozumie nic w modzie, ale to nie przeszkadza jej w przyjaźni z wieloma projektantami i pracy z nimi.

Тильда Суинтон появилась на обложке нового номера журнала Madame Figaro Темой фотосессии стало “раздвоение” Тильда и ее тень!
Актриса блестяще справилась с поставленной задачей Снимал обворожительную Суинтон Жан-Батист МондиноКрасавица примерила наряды от Acne Studios, Haider Ackermann, Chanel