Fani legendarnej sagi "The Game of Thrones" z niecierpliwością oczekują na wydanie nowego, siódmego sezonu serialu. A w prasie pojawiły się już ciekawe szczegóły kolejnego, ósmego sezonu!

Okazuje się, że jednym z głównych złoczyńców w nowych odcinkach będzie nasza rodaczka, dziewczyna o imieniu Aleksandra Gusiewa. Nieprofesjonalna aktorka została zaproszona do wcielenia się w rolę pewnej Olivii, bardzo wytrwałej i okrutnej bohaterki, która powinna właściwie zepsuć życie bohaterów filmu.

Девушка из Самары сыграет злодейку в финальном сезоне Игры престолов

Piękno z Samary dosłownie podbiło Internet ze względu na fenomenalne podobieństwo ze słynną wokalistką Lady Gagą. Dziewczyna została wezwana przez jej oficjalnego rosyjskiego odpowiednika.

Interesujące szczegóły

Można przypuszczać, że twórcy filmu nie mieli finansowej możliwości zatrudnienia najsławniejszego amerykańskiego piosenkarza, jak to miało miejsce na przykład w przypadku "amerykańskiej horroru". Dlatego zatrzymali się na mało znanej nowicjuszce, która nie miała czasu, by uzyskać specjalne światło poza rosyjskim kanałem TNT. Tam wzięła udział w programie "Bachelor 4".

Красотка Александра Гусева

Złoczyńca Olivia w wykonaniu dziewczyny z Samary będzie taki

Pikantność obrazu Alexandra zdradza fakt, że do ukończenia studiów była facetem! W wieku 17 lat młody mężczyzna zdecydował się zmienić płeć. Ta operacja kosztowała go 900 000 rubli.

W tej chwili Sasha mieszka w Barcelonie, gdzie wybierał aktorów do filmu, a zgodnie z gwiazdką obiecała zapłacić 1000 euro za dzień filmowania. To prawda, że ​​nie jest jeszcze jasne, ile odcinków z tym zostanie sfilmowanych.

Prace nad filmem odbędą się w hiszpańskim mieście Girona.

Злобная красавица Серсея

Złe piękno Cersei

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino
Красная жрица Мелисандра

Czerwona kapłanka Melisandra

Dziewczyna powiedziała korespondentom publikacji TLTgorod, że niewiele wie o postaci, którą należy grać:

"Na razie praktycznie nic nie wiem o Olivii. Powiedziano mi tylko, że rola była poważna, a przy słowach miałem nawet kilka monologów. Prace nad filmem zaplanowano na koniec lata. "