Jeden z najpopularniejszych modeli współczesności, Cara Delevingne, stał się ostatnio główną gwiazdą wrześniowego wydania brytyjskiej edycji ELLE. Na stronach magazynu fani Kary będą mogli znaleźć nie tylko ciekawą i oryginalną sesję zdjęciową ze swoim ulubieńcem, ale także przeczytać wywiad na temat książki "The Mirror", która dotyczy młodzieńczych lat Delevin.

Кара Делевинь

Kara Delevin

3 niespodziewane obrazy z Kara

Na razie tylko trzy zdjęcia z tego modelu są dostępne dla fanów Cara Delevingne. Każda z nich porusza temat swobodnej i wygodnej mody, która jest obecnie niesamowicie popularna wśród kobiet mody. Na okładce ELLE Kara pojawiła się w lśniących skórzanych bermudach i kożuchu z tą samą srebrną dekoracją, która była noszona na gołym ciele. Oprócz tego niesamowitym obrazem była oryginalna ozdoba, która była łańcuchem z wisiorkiem, przypominającym kilka kluczy.

Кара на обложке ELLE

Kara na okładce ELLE

Drugi obraz Delevina był bardziej powściągliwy. Na zdjęciu Kara pojawiła się w niebiesko-białym dżinsowym stroju, który składał się z obcisłych spodni, wydłużonej koszuli i przyciętej kurtki. Aby denim stały się jeszcze bardziej interesujące, projektanci nosili czarne kozaczki z charakterystycznym wzorem na Karu.

Кара во втором образе

Cara na drugim obrazie

Aby pracować na trzecim sposobie, Delevingne znów był ubrany, chociaż buty na modelu pozostały. Jeśli chodzi o ubrania, 25-letni model pojawił się przed kamerą w krótkiej koszulowej sukience, nad którą nosił obszerną dżinsową kurtkę. Jeśli zwracasz uwagę na włosy i makijaż, to na wszystkich zdjęciach Kara na jednym zdjęciu: starannie ułożone krótkie włosy połączone z chwytliwym makijażem na oczach i naturalnym kolorem szminki na ustach.

Третий образ оказался наиболее дерзким

Trzeci obraz był najbardziej śmiały

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Kara Delevin zadebiutowała jako pisarka
  • Gigi Hadid pojawiła się publicznie w prowokacyjnej bluzie z wizerunkiem Kara Delevin

Kilka słów o Zerkalu

Pomimo tego, że Delevin dorastała w bardzo bogatej rodzinie, a jej dzieciństwo spędził w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów świata, Kara stara się udowodnić wszystkim, że może być dumna ze swojego biznesu. Gdy tylko zaczęła próbować siebie w roli modelki, oferty współpracy zaczęły pojawiać się natychmiast i od dość znanych marek. Wielu projektantów, którzy musieli pracować z Delevinem, jest z tego zadowolonych, ponieważ może łatwo przekształcić się w różnorodne obrazy, a dzień pracy z nim może trwać 12 godzin. Ostatnio Kara zaczęła próbować siebie w filmach. Wielu krytyków filmowych zauważyło, że ma talent do aktorstwa i dlatego można ją zobaczyć w wielu znanych obrazach: "Anna Karenina", "Samobójca Squad", "Paper City" i inni.

Кара Делевинь в «Отряде самоубийц»

Kara Delevin w "Squad of Suicides"

Ponadto Delevingne lubi muzykę i śpiew, ale przede wszystkim jest zafascynowana pisaniem. W swoim wywiadzie dla edycji ELLE model ogłosił rychłe wydanie biograficznej książki "The Mirror". W nim kara wpłynie na jego młodzieńcze lata, które trudno nazwać prostymi. Pomimo tego, że Cara Delevingne i jej siostry miały okazję uczęszczać do najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii, chodzić do różnych sekcji i wydawać pieniądze rodziców na rozrywkę bez żalu, w domu panował całkowity chaos.

Кара Делевинь с сестрами

Cara Delevingne z siostrami