Amerykańska aktorka i aktorka, 35-letnia Kelly Clarkson udzieliła niedawno wywiadu, w którym powiedziała, że ​​kiedy była szczupła, myślała o samobójstwie. Po wydrukowaniu informacji o tym, Kelly zdecydowała się odeprzeć to, pisząc o tym na swoim portalu społecznościowym.

Келли Кларксон

Kelly Clarkson

Clarkson Interview dla magazynu Attitude

Dwa tygodnie temu Kelly, lat 35, została zaproszona do studia Attitude, gdzie miała wywiad. Temat wyglądu został w nim poruszony, a to nie przypadek, ponieważ 10 lat temu Clarkson był znacznie szczuplejszy. Kelly postanowiła nie ukrywać niczego w tym czasie, a oni opublikowali następujące wiersze w czasopiśmie:

"Kiedy już temat motywu zostanie wzięty pod uwagę, to pamiętasz, że kiedyś byłem bardzo szczupły. Jednak w tamtym czasie poczułem się szalenie nieszczęśliwy i do tego stopnia, że ​​chciałem położyć na sobie ręce. Przez te wszystkie lata, a było ich 4, kiedy przydarzyło mi się ten koszmar, byłem w jakiejś piłce, z której nie było wyjścia. Żyłem według standardów ustanowionych przez nasze społeczeństwo. Ciągle musiałem słuchać tego, że musiałem być szczupły i najmniejszy fałd w talii - horror, którego pilnie potrzebowałem się pozbyć. Dlatego spędziłem cały ten czas na siłowniach. Dla mnie była to tortura, której nie można porównać z niczym. Najbardziej interesujące było to, że wielu ludzi wiedziało o moim nastroju i stanie, ale nikt wcześniej się tym nie przejmował. "
Келли Кларксон в 2002 году

Kelly Clarkson w 2002 roku

Czytaj także
  • Hasło - biała róża: goście Grammy nie przyjdą na ceremonię z pustymi rękami
  • Kelly Clarkson przyznała, że ​​uciekała się do kar cielesnych wobec swoich dzieci!
  • Ze względu na Kelly Clarkson jej mąż Brandon Blackstock dokonał wazektomii

Clarkson obalił jej słowa

Po tym, jak numer z wypowiedziami Kelly o szczupłości i samobójstwie ujrzał światło, celebra uznała, że ​​jej słowa są źle zrozumiane. Na swojej stronie na Twitterze, Clarkson napisał post, który trochę wyjaśnił sytuację:

"Nie rozumiem, dlaczego magazyn opublikował moje oświadczenia w tym duchu. Jeśli je czytasz, możesz zrozumieć, że walka z dodatkowymi kilogramami doprowadziła mnie do tego, że chciałem pożegnać się z życiem na własną rękę. W rzeczywistości wszystko było nie tak. Nałożone na mnie standardy społeczeństwa były dla mnie niezrozumiałe i odrażające. To właśnie z tego powodu byłem szalenie nieszczęśliwy. Musiałem walczyć z każdym: z prawdziwym sobą, z producentem i opinią publiczną. Mój pomysł samobójstwa powstał właśnie z tego, a nie z faktu, że straciłem na wadze. Kiedy zacząłem opowiadać moim przyjaciołom o moich myślach, w ogóle mnie nie rozumieli. Wszyscy mi powiedzieli: "Spójrz na siebie, wyglądasz doskonale zdrowo!". Prawdopodobnie tak było, ale w moim sercu był koszmar.
Келли Кларксон в 2017 году

Kelly Clarkson w 2017 roku