Nic dziwnego, że ludzie mówią "Sedin w brodzie - diabeł w żebra". Chociaż ta wiadomość jest bardziej żywo ilustrowana innym powiedzeniem: "Stary koń nie psuje bruzd". W rodzinie amerykańskiego muzyka rockowego Ronny'ego Wooda i jego żony Sally Humphries wkrótce pojawią się bliźniaczki. Zauważ, że Sally jest o 31 lat młodsza od swojego męża, ale taka różnica nie powstrzymuje kochanków od szczęścia.

Piękny ojciec i opiekuńczy dziadek

Insider twierdzi, że dzieci urodzą się w połowie przyszłego roku.

- Przyszły tata i jego młoda żona są bardzo szczęśliwi. Sally od dawna chciała mieć dzieci, więc nie mogła długo utrzymywać wiadomości w tajemnicy. Z dumą pokazuje rodzinne zdjęcie zrobione za pomocą ultradźwięków znajomemu z rodziny "- powiedział jeden z przyjaciół pary.

Na początku roku producentka teatralna Sally Humphreys powiedziała w wywiadzie, że bardzo ceni jej męża. Według niej Ronnie uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi i małymi wnuczkami. A jednak muzyk ma wielu przyjaciół, którzy ponownie stali się rodzicami dłużej niż dorosłym. To wydarzenie sprawia, że ​​czujesz się bardziej energiczny i jakbyś chciał odrzucić kilka dekad.

Czytaj także
  • Ronnie Wood walczy z rakiem płuc
  • 69-letnia Ronnie Wood została ojcem bliźniaczek
  • Janice Dickinson w młodości

Ronnie Wood ma troje dzieci z drugiej żony Joe, z którą żyją razem przez prawie ćwierć wieku. Przypomnij sobie, że ich małżeństwo rozpadło się po zdradzie muzyka. Z Sally Humphreys rocker grał na weselu w 2012 roku, po romansie trwającym 6 miesięcy.

Dobrzy ojcowie

Zauważono, że wielu muzyków rockowych odważy się mieć dzieci w dobrym wieku: Sir Mikk Jagger został tatą w wieku 56 lat, Rod Stewart w wieku 66 lat (syn Aiden został ósmym dzieckiem rockera), Sir Paul McCartney i jego była żona Heather Mills rodzice okruchów Beatrice, gdy Beatles miał 61 lat.

Ронни Вуд занимается живописью Рокер с супругой Ронни Вуд с детьми и внуками