Najstarsza z sióstr Kardashian, 37-letnia Kourtney, zdecydowała, że ​​aby wyglądać świetnie, a nawet być na szczycie, nie powinieneś wracać do starego. Dlatego po odrobinie refleksji nad swoim życiem osobistym postanowiła nie ożywić relacji z byłym kochankiem Scott Disik, ale znaleźć dla niego zastępstwo.

Юнес Бенджим – новая любовь Кортни Кардашьян

Younes Bendjim - nowa miłość Kourtney Kardashian

Younes Bejim - Courtney's New Love

Nikt nie mógł pomyśleć o tym, że nowe plany Kardashiana są nowe, ponieważ całkiem niedawno kobieta mówiła, jak dobrze jest ze Scottem. Jednak nie byłoby to Kardashian, gdyby nie było kardynalnych zmian w ich życiu.

Tak więc Courtney była widywana późno w nocy w jednym z drogich hoteli SLS w Beverly Hills, nie tylko w jednym, ale w towarzystwie młodego człowieka. Po opublikowaniu zdjęć w Internecie okazało się, że satelitą brunetki był nikt inny jak Younes Bendjim, 23-letni męski model i były bokser. Kiedy związek między kochankami się zaczął, nie jest jeszcze znany, ale zachowali bardzo przyzwoite. Pracownik hotelu skomentował komunikację w lobby:

"Wtedy była tylko moja zmiana. Pracowałem za biurkiem i zauważyłem, że Courtney Kardashian i jej chłopak zbliżają się do frontowych drzwi. Zatrzymali się przy wyjściu i dyskutowali o czymś przez długi czas. Było oczywiste, że chcieli pozostać niezauważeni. Rozmawiali cicho. Nie było uścisków ani pocałunków. Courtney zachowywał się jak główny bohater, ciągle coś mówiąc kolesiowi. Trzymał się niepewnie, jakby się jej obawiał. Po zakończeniu instrukcji od Kardashian para udała się do wyjścia. Starałem się jednak zachować trochę od siebie zdalnie ".
Юнес Бенджим и Кортни Кардашьян

Younes Bendim i Courtney Kardashian

Юнес и Кортни в отеле SLS в Беверли-Хиллз

Younes and Courtney w hotelu SLS w Beverly Hills

Кортни вела себя как главная, постоянно что-то говоря ЮнесуКортни постоянно что-то говорила любовникуЮнес и Кортни разговаривали очень тихо, не привлекая к себе вниманиеЛюбовники выходили из отеля вместе

Kochankowie wyszli razem z hotelu

Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Courtney Kardashian opublikowała śmiałe wspólne zdjęcie z młodym chłopakiem
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona

Dysk - ojciec moich dzieci!

Niewiele wiadomo o romansach Courtney. Była w cywilnym małżeństwie ze Scott Disic. Ich związek trwał od 2006 do 2015 roku. W tym czasie para miała 3 dzieci. Latem 2015 r. Okazało się, że małżeństwo najstarszej z sióstr Kadashian rozpadło się. W niedawnym wywiadzie Courtney opisała Scotta następująco:

"Disik jest ojcem moich dzieci! Zawsze tak będzie, więc skontaktuję się z nim, cokolwiek się stanie. Jestem bardzo zadowolony ze Scotta, ale nie wiem, jak rozwinie się nasz związek. Czas pokaże ... ".

Przy okazji, dla Courtney, młody kochanek nie jest pierwszy. Zapewne wiele osób pamięta, że ​​jakiś czas temu wpadła już w aparaty fotograficzne z piosenkarzem Justinem Bieberem, który jest także 15 lat młodszy. Para odwiedziła nie tylko kluby nocne, ale także drogie hotele, w których spędzili więcej niż jedną noc.

Скотт Дисик и Кортни Кардашьян

Scott Disic i Courtney Kardashian

Кортни Кардашьян, Джастин Бибер

Courtney Kardashian, Justin Bieber