Jason Wu, odpowiedzialny za markę odzieży damskiej Hugo Boss i jego wieloletni przyjaciel Gustavo Rangel związali ten węzeł. Nowożeńcy urządzili w Meksyku piękną uroczystość, nazywając tam wielu sławnych przyjaciół.

Długa powieść

Ulubiona projektantka mody Michelle Obama, bez której żadna gwiazda nie może się obejść bez kostiumów, nigdy nie ukrywała swojej niekonwencjonalnej orientacji seksualnej. Jedenaście lat temu poznał Gustavo Rangel i od tego czasu żyją razem. Mężczyźni są związani nie tylko bliskimi związkami, ale także pracownikami. Gustavo jest dyrektorem finansowym marki Jason Wu, którą założyli razem w 2006 roku.

Czytaj także
  • Karly Kloss i inne gwiazdy w nowej kampanii Swarovskiego
  • Biografia Leonardo DiCaprio
  • Celine Dion spędziła męża podczas ostatniej podróży.

Ważny dzień

Ślub 33-letniego projektanta kanadyjsko-tajwańskiego pochodzenia i jego kochanka odbył się w kurorcie Esencia w Meksyku i chociaż według standardów gwiazdowych była skromna, nowożeńcy i goście dobrze się bawili.

Wśród zaproszonych znaleźli się muza Jasona Diane Kruger, jubiler Jennifer Fisher, bloger Brian Boy i inni, którym nie udało się udostępnić zdjęć z zamkniętych uroczystości na ich Instagramie.

Sądząc po zdjęciach, wakacje były udane i wszyscy dobrze się bawili. Przyjaciele pary nosili trampki z napisem "Koniec", dwa uśmieszki zdobiły górę tortu weselnego, a pod koniec imprezy podekscytowani goście postanowili odświeżyć się w basenie, nie zdejmując ubrania.

33-летний Джейсон Ву и Густаво Рангель стали мужем и женой Торжество прошло 9 апреля на одном из самых живописных курортов Мексики Диана Крюгер приехала поздравить близкого друга
Брайан Бой в обнимку с креативным директором Hugo BossДженнифер Фишер и веселые молодоженыСвадебный банкет на лужайке
Большой свадебный торт, который  разрезали новобрачные, украшали два смайликаГости обутые в мокасины, на которых красовалась надпись The EndОсвежающий заплыв!