Heidi Klum ponownie zmuszona rozmawiać o sobie. 44-letnia supermodelka, która ceni sobie szczerość we wszystkim, a szczególnie w strojach, po nagim stroju w Grammy w Nowym Jorku dokucza fanom bardzo gorącym obrazkom.

W ciele i piętach

Po przejściu na Grammy 2018, gdzie jej półprzezroczysta sukienka z koronkową kurantką wywołała oczekiwany furor, Heidi Klum zmęczyła się tym.

Хайди Клум на «Грэмми 2018»

Heidi Klum na Grammy 2018

Najwyższy model, który jest w 100% pewny swej atrakcyjności, bez mocy, padł na łóżko, pozostając w seksualnym ciele, które każdy mógł kontemplować podczas muzycznego wydarzenia, lśniąc apetycznymi pośladkami w mroku. Na nogach Klum założyli te same sandały na zawrotnym spinkę od Giuseppe Zanottiego, o wartości 550 funtów.

Хайди Клум в белье

Heidi Klum przechwala się w bieliźnie

Następnie Klum zdecydował się pokazać jej długie nogi przed 4,2 miliona armii swoich subskrybentów na Instagram, podnosząc je w ramie, a nie inaczej, aby złagodzić zmęczenie. Na czarno-białym zdjęciu supermodelka trzyma w ręku pierś, która wciąż próbuje wyskoczyć z gorsetu.

Хайди Клум похвасталась фигурой в белье Czytaj także
  • Heidi Klum fotografowała topless podczas reszty z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Nie zadowolicie wszystkich

Internauci, poruszeni przez szczere sesje zdjęciowe Heidi w łóżku, zaczęli dyskutować o tym, co widzieli z entuzjazmem. Łyżka smoły wśród komplementów szczupłej sylwetki matki czworga dzieci i jej nierzeczywistej młodości były wymówkami czempionów etykiety, którzy uważają za niewłaściwe wchodzenie w buty w łóżku.

Хайди Клум с детьми

Heidi Klum z dziećmi

Хайди Клум на отдыхе

Heidi Klum często publikuje szczere zdjęcia

Хайди Клум часто публикует откровенные фото