Trudno wymienić nazwiska tych hollywoodzkich filmowców, którzy nie wypowiedzieliby się w związku z naruszeniem praw płciowych i molestowania seksualnego w przemyśle rozrywkowym. Każdy, kto zajmuje aktywną pozycję obywatelską w Hollywood, uznał za konieczne przybycie na ceremonię Złotych Globów i otwarcie popiera kampanię Time's Up.

Zdjęcia z czerwonego dywanu w ceremonii Złotego Globu wysadziły w Internecie "głośną" wspaniałość czerni, zmuszając ponownie do zastanowienia się nad wagą tolerancji i wzajemnego szacunku w społeczeństwie. Wspierając seksualne i obywatelskie prawa kobiet, aktorek i aktorów, producentów, reżyserów przybyli w strojach czarnego koloru.

Nie wszystkie aktorki mogły dzisiaj uczestniczyć w ceremonii i osobiście poparły kampanię Time's Up, nie było Anne Hathaway, Zoe Saldana, Uma Thurman, Hilary Duff i Julianne Moore, ale to nie znaczy, że pozostały "milczące"! Słowa wsparcia i zdjęcia w "całkowitych czarnych" ubraniach aktorki zostały umieszczone na portalach społecznościowych.

Anne Hathaway spędzała dzień w domu, w otoczeniu krewnych i listy leków od lekarza prowadzącego. Aktorka zrobiła sobie selfie w czarnej sukience i podpisała post:

"Popieram ruch Time Up Up, niestety, chorych z łóżka."
Энн Хэтэуэй

Anne Hathaway

Zoe Saldana również nie mogła uczestniczyć w ceremonii i pisała na portalach społecznościowych:

"Kobieta i jej głos są ważne! Zwykła kobieta, nie aktorka z Hollywood, nie młoda lub stara, nie mroczna i nie jasna, nie mądra ani głupia, nie słaba ani silna - każdy z nas jest ważny! Musimy położyć kres molestowaniu seksualnemu. I możemy to zrobić tylko dzięki jedności i możliwości otwartego mówienia o problemie! "
Зои Салдана

Zoe Saldana

Aktorka Hilary Duff Laconcino podpisała swoje zdjęcie na czarno:

"Dziś jestem w czarnych ubraniach, aby wspierać tych, którzy cierpią z powodu prześladowań i przemocy. Dla kobiet i mężczyzn! "
Хилари Дафф

Hilary Duff

Julianne Moore i jej córka zaapelowali nie tylko o wsparcie Time's Up, ale także o pomoc finansową na rozwój ochrony prawnej:

"Dbamy o równość we wszystkich sferach życia i we wszystkich dziedzinach zawodowych. Dla bezpieczeństwa, mimo podłogi. Wspieraj kampanię Upływ czasu i zapewnij pomoc finansową dla pełnego rozwoju ochrony prawnej.
Джулианна Мур с дочерью

Julianne Moore i jej córka

Czytaj także
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Beyoncé z córką, Jennifer Lopez, Carly Kloss i innymi w supergwiazdowej grze w koszykówkę
  • Quentin Tarantino żałuje, że Uma Thurman doznał wypadku z jego powodu

W serii głośnych wypowiedzi i poważnych przemyśleń na temat równości płci wyróżniała się Uma Thurman. Umieściła pozytywne zdjęcie na portalach społecznościowych wraz ze swoimi przyjaciółmi, wszyscy byli ubrani w czarne ubrania. Thurman podpisał post:

"Wielkie grono dziewczyn wspierające wszystkie dziewczyny na świecie! Tylko miłość i jedność mogą wygrać! "
Ума Турман с подругами

Uma Thurman z przyjaciółmi