Irina Shayk i Bradley Cooper, którzy zostali rodzicami pod koniec marca, nie rozmawiają o życiu osobistym z prasą i jak dotąd powstrzymali się od publikowania zdjęć swojej córki na portalach społecznościowych. Po trzech miesiącach polowań paparazzi nadal potrafili zrozumieć, jak to dziecko wygląda na piękną parę.

Na spacerze z dzieckiem

Irina Shayk i Bradley Cooper nie siedzą w czterech ścianach i często chodzą z córką, ale do niedawna udało im się ukryć twarz.

Молодые родители Ирина Шейк и Брэдли Купер

Młodzi rodzice Irina Shayk i Bradley Cooper

Брэдли Купер с дочерью

Bradley Cooper z córką

Ирина Шейк с новорожденной дочерью

Irina Shayk ze swoją nowo narodzoną córeczką

Lea rośnie i śpieszy się, aby poznać świat, dziecko nudzi się w powozie. Gdzie jest ciekawiej spojrzeć na wszystko dookoła. W niedzielę, siedząc w wygodnej kengurushka, odwrócona plecami do gwiazdy matki, dziewczyna została schwytana w parku niedaleko Shake'a i Cooper House w Los Angeles.

Леа с Ириной Шейк

Lea idzie z matką Iriną Shayk

Pulchna Lea miała na sobie granatowy kombinezon z czerwonymi paskami na mankietach, kolorowy panamę na krawatach i białe skarpetki.

Ирина Шейк с дочерью

Szczupła Irina, która straciła na wadze w rekordowym czasie i stała się jeszcze piękniejsza po urodzeniu, z dumą niosła swój bezcenny ciężar w legginsach z gwiazdami z każdej strony, pokazując pierścionek z brylantami i duży szmaragd nadany jej przez Bradleya na cześć zaręczyn.

Леа на прогулке с мамой Ириной Шейк Czytaj także
  • Irina Shayk i Bradley Cooper udali się na randkę do Malibu
  • Młodość kontra doświadczenie: 13 głównych symboli seksu już na początku kariery!
  • 12 najlepszych modeli ujawniło sekrety ich piękna, które są dostępne dla wszystkich

Dla kogo jest jak?

Zdjęcia supermodelki i córki stały się przedmiotem dyskusji wielu fanów par. Po podziwianiu bezczelnej małej księżniczki internauci zaczęli się spierać, nad kim takie ładne stworzenie wyglądało bardziej. Opinie, jak zwykle, były podzielone, ale nadal większość użytkowników uważa, że ​​Lea wyhoduje kopię Iriny. A co ty mówisz?