Kilka dni temu okazało się, że Sarah Silverman zerwała ze swoim kochankiem, aktorem Michaelem Sheenem. W rzeczywistości para rozpadła się pod koniec 2017 r., Ale byli kochankowie trzymali wiadomości w tajemnicy. Dopiero niedawno zdecydowała się opowiedzieć o rozstaniu z Sarah Sheen na swojej stronie na Twitterze:

"Michael i ja rozstaliśmy się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Pomyśleliśmy o tym i zdecydowaliśmy, że będzie lepiej dla nas. Życie w dwóch krajach takich jak my jest bardzo trudne. Aby uniknąć niepotrzebnych pytań, pomyśleliśmy, że nadszedł czas, aby powiedzieć wszystko. "
Давние подружки Кейт Бекинсейл и Сара Сильверман Sad M M`s

A Kate Beckinsale, z którą aktor zerwał w 2003 r., Zdecydowała, że ​​Sarah należy pogratulować temu "wydarzeniu". Przypomnijmy, Kate i Michael wychowują córkę, która ma już 19 lat. Na swoim koncie Sara opublikowała zdjęcie cukierków M & M i podpisała:

„Okrutny i zdradliwy człowiek @katebeckinsale dał mnie zasmuciła mnie szczególnie dla M & M`s. A teraz każdego wieczoru spędzam z miską roztopionych czekoladek i pamiętam, jak bardzo jestem samotny. Dziękuję, Kate. "
Кейт Бекинсейл дружит со своим бывшим парнем и его любимой

Po opublikowaniu abonentów Kate oburzeniem oskarżonych o okrucieństwo, po którym Sarah postanowiła dodać kolejny komentarz w obronie przyjaciela:

"Faceci, wszystko widzę. I dlatego chcę wyjaśnić, że to był żart. Kate dała mi go, zanim się rozstaliśmy! "
Те самые конфетки Czytaj także
  • Michael Sheen ma nową ukochaną trzy miesiące po rozstaniu z Sarą Silverman
  • Nos jak księżniczka: Kobiety zamawiają noski jak Megan Markle
  • Reese Witherspoon, Kate Hudson, Kate Beckinsale i inne gwiazdy opublikowały swoje zdjęcia nastolatków
Майкл Шин расстался с Сарой Сильверман

Musimy przyznać, że Kate i Sarah często wymieniany razem różne imprezy i festiwale, w tym ostatniego Bożego Narodzenia, po którym Sarah zerwała z Michaelem, a związek kobiet zawsze była ciepła i przyjazna.