Nieprzyzwoity gest trzydziestoletniego Gerarda Piqué, skierowany do jego żony z 40-letniej Shakiry, wywołał falę plotek o problemach w relacjach, a nawet rozstaniu piosenkarza pop i piłkarza. Piquet postanowił natychmiast odpowiedzieć na plotki.

Zły żart

Kilka dni temu, podczas meczu kolejnej rundy mistrzostw Hiszpanii między Barceloną i Espanyolem, ciesząc się po zdobytym golu, Gerard Piqué wygrywając ręce w górę pokazał dwa palce na każdej ręce, co oznacza, że ​​Victoria, jego ukochana Shakira, która jest chora dla niego na podium. Następnie, z jakiegoś powodu, piłkarz usunął palec na lewej ręce, pozostawiając środkowy. Chuliganiści naprawili kamery.

Фотография Жерара Пике, сделанные во время матча

Zdjęcie Gerarda Pique zrobione podczas meczu

Reakcja obrażonej Shakiry, jak donosiły media, nie trwała długo. Słodkowłosa piękność zapakowana i zabierając dwoje dzieci wyprowadziła się z domu wspólnego.

Skandal, który miał miejsce poprzedniego dnia, dodał paliwa do ognia. Podobno Piquet nie podobało się, że wokalistka w swoim nowym teledysku do piosenki Perro Fiel tańczy zbyt namiętnie z Nickym Jemem.

Wszystko dobrze

Dziś w Instagram Stories, Gerard odpowiedział na publikację tabloidów, publikując zdjęcie Shakiry od tyłu, które czule obejmuje dwóch synów, Milana i Sashę. Komentarz do obrazu brzmi:

"Czas rodzinny".
Фото из Instagram Storie Жерара Пике

Zdjęcie z Instagramu autorstwa Storie Gerard Pique

Podobno ta rama została wykonana przez samego Piqueta, który jest 10 lat młodszy od swojego wybranego, dając jasno do zrozumienia, że ​​wszystko w ich rodzinie jest czymś więcej niż dobrym.

Czytaj także
  • Shakira zapłacił 25 milionów dolarów, aby nie trafiły do ​​więzienia
  • Na przekór plotkom o rozstaniu Gerard Piquet i Shakira spędzają czas z dziećmi w Barcelonie
  • Shakira może pójść do więzienia za uchylanie się od podatków

Przypomnijmy Gerardowi i Shakirie razem przez około siedem lat, ale nie spieszymy się, aby oficjalnie sformalizować ich związek.

Жерар Пике и Шакира с детьми

Gerard Piqué i Shakira z dziećmi