Natalie Portman wielokrotnie dekorowała okładki błyszczących czasopism i dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat twórczych planów i życia osobistego, ale tym razem sprawiła, że ​​spojrzała na siebie z innej perspektywy. Aktorka zagrała w kobiecej i romantycznej sesji zdjęciowej, ostro krytykowała nękanie i nagrała klip z twardym rapem.

Натали Портман

Na okładce lutowego numeru magazynu Porter aktorka pojawi się w słonecznej i romantycznej sesji zdjęciowej, ale poruszone tematy nie są całkowicie zbieżne z "obrazem". Natalie Portman mówiła otwarcie o trudnym dzieciństwie i molestowaniu seksualnym, nieuczciwości i uprzedzeniach wobec aktorek, które mają dzieci, oraz roli siana w tworzeniu kariery.

Обложка нового номера

Okryj nowy numer

Portman już wcześniej zajmowała się tematem nękania i nękania w swojej karierze, ale nie skupiała się na nazwiskach, przyznając, że nie były to odosobnione przypadki. Najbardziej szokująca historia związana jest z wydaniem filmu "Leon", w którym 13-letnia Natalie zagrała jedną z głównych ról. Dziewczyna była ścigana przez dorosłego mężczyznę, nieznana osoba pisała listy, w których groził i szczegółowo opisywał, w jaki sposób zgwałciłby Portmana. Według aktorki to ją przeraziło, ale wsparcie krewnych i interwencja policji pomogły opamiętać się i zostać usuniętym.

Aktorka przyznała, że ​​wraz z wiekiem i doświadczeniem zmienia się nastawienie do wielu rzeczy, ale niedopuszczalne jest usprawiedliwianie faktów przemocy i zaniedbanie śledztwa!

Портман выступает за гендерное равенство

Portman oznacza równość płci

Natalie już dawno wyszła poza zawód aktorki, zrealizowała się w reżyserii i produkcji, ale jest zmuszona przyznać, że trudno było osiągnąć takie wyżyny:

"Jestem nie tylko aktorką i reżyserem, ale także matką, żoną, więc dobrze rozumiem, jak trudno jest połączyć osobiste ambicje i rodzinę. Wielu twierdzi, że dzieci niszczą karierę, ale nie zgadzam się, to środowisko niszczy kobietę i jej pragnienie rozwoju. Porównałbym to z nękaniem. "

Natalie powiedziała, że ​​w zespole, w którym mężczyźni i kobiety są w równym stopniu narażeni na unikanie problemów, a ich poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego jest znacznie wyższe. Zauważmy, że Portman systematycznie wspiera równość płci i krytykuje seksizm. W przeciwieństwie do wielu aktorek, nie filozofuje na łamach czasopism, ale rozmawia z uczniami, aktywnie uczestniczy w marszach kobiet, otwarcie krytykuje akademię filmową za łamanie praw płci.

Czytaj także
  • Natalie Portman przyciągnęła uwagę przechadzając się z roczną córeczką w Los Angeles
  • Top 10 najbardziej ubranych gwiazd, które mogą być krewnymi Cheburashki
  • Odwrócili szczęście: 26 aktorów, którzy zostali zwolnieni podczas kręcenia filmu
Doskonały duet rapowy: Natalie Portman i Andy Samberg

Jak możesz wyrzucić negatywne emocje sławnej aktorki? Możesz wynająć osobistego trenera, podpisać kolejną umowę i iść łeb w łeb, albo możesz nagrać twardy rap i zrobić prowokacyjne wideo!

Natalie Portman zaprezentowała swoje prace w popularnym programie telewizyjnym "Saturday Night Live". To nie jest pierwszy film z ciężkim przekomarzaniem się o dziennikarzy, w 2009 roku aktorka "wysadziła" sieć społecznościową swoim impromptu. W improwizowanym wywiadzie z komikiem Andym Sambergiem Natalie opowiedziała o porodzie, narkotykach, nowych epizodach Gwiezdnych wojen.

Tym razem aktorka poruszyła temat macierzyństwa, filmowanie filmu "Czarny łabędź", szykanowanie i działanie Czas w górę. Bezczelny rap, wypełniony ostrymi komentarzami, a czasem nieprzyzwoitym językiem, kończy się tym, że Portman wkleja ikonę Czasu w Górę na czole prezentera i wyrzuca ją przez okno.

"Czy ktoś ma więcej pytań?"

- pyta Portman. Przyznajemy, że rap w wykonaniu aktorki jest bardzo przekonujący! Jeśli chodzi o rolę komika Andy Samberga, pozostał wierny swojemu wizerunkowi i ponownie spróbował na rogatym hełmie Wikingów, kolorowo pasując do kompozycji.