Robert Pattinson wystąpił w kampanii reklamowej Dior Homme, pokazując kolekcję ubrań na sezon wiosna-lato 2017. Według użytkowników sieci, którzy mieli już czas na ocenę pierwszych ujęć, już i tak szczupły aktor stracił na wadze.

Czarno-biały photoset

Autorem sesji zdjęciowej z 30-letnim Robertem Pattinsonem był Karl Lagerfeld. Zadumany aktor pozował przed słynnymi couturierami na nocnych ulicach Paryża. Gwiazda sagi "Zmierzch", z jej nieodłącznym tajemniczym widokiem, spróbowała na kilku modnych "łukach" w kadrze. Na zdjęciach zostaje schwytany w skórzaną kurtkę, smoking, koszulę ze skoczkiem z nowej kolekcji Dior Homme.

Роберт Паттинсон стал лицом новой коллекции Dior HommeСъемку проводил Карл ЛагерфельдАктер запечатлен в стильных образах на улицах Парижа

Smukły-dźwięczny

Po raz pierwszy Robert Pattinson odrodził jego fanów latem, zniknął z życia towarzyskiego przez długi czas, a potem pojawił się blady i zmęczony podczas Paryskiego Tygodnia Mody. Sądząc po świeżych zdjęciach, Pattison nawet nie myśli o tym, żeby się poprawić. Według plotek, z przyrostem 185 centymetrów waży nieco ponad 70 kilogramów.

Czytaj także
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały
  • 24 gwiazdki-brudny, z którego pachnie nieprzyjemnie
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell są widziane razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem

Dodaj w 2012 roku, kiedy aktor spotkał się z Kristen Stewart, odzyskał 87 kg. Gwiazdowy kochanek został zmuszony do zasiania swojej diety i zabrania Robertowi fast foodów i piwa. Wygląda na to, że niestabilna relacja z Talią Barnett, z którą następnie się zbiegają, a następnie rozchodzą się, nie przynoszą korzyści utalentowanemu aktorowi.

Роберт Паттинсон и его девушка Внешний вид актера тревожит его фанов Кристен Стюарт вынуждена была садить Роберта на диету