Córka króla popu Michaela Jacksona i słynny model Paris Jackson przyznała się do swoich subskrybentów w miłości do nagości! Dziewczyna nie tylko pokazała idealną figurę na czarno-białym zdjęciu na Instagramie, ale również podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat nagości i odzyskiwania energii.

Tylko nie myśl o tym nago za oburzające, dla mnie jest naturalne i naturalne!
Пэрис часто ходит дома обнаженной

Paryż często chodzi w domu nago

Paryż jest zapalonym zwolennikiem nudyzmu!

Nudyzm, według młodego Paryża, jest wskaźnikiem stanu umysłu i bliskości natury. Aby uratować się przed niejednoznacznymi komentarzami i nie przyciągać uwagi heytarza, dziewczyna napisała szczegółowy post na Instagramie i zachęciła, by nie być nieśmiałym wobec jej ciała:

Nudyzm to ruch oparty na filozoficznym światopoglądzie ciała, jego miejscu w świecie i przyrodzie. Jeśli uważasz, że wyrażam siebie i wystawiam siebie na skandaliczne, to jesteś głęboko w błędzie. Każda osoba jest zakorzeniona w naturze, a ekspresja jego wolności objawia się poprzez stosunek do jego ciała i troskę o niego. Być nago to zbliżyć się do natury i stać się jej częścią. Osobiście nagość pomaga mi się zrelaksować i czuć blisko Ziemi.
Precz z konwencjami i tabu!

Paris twierdzi, że ciało we współczesnym społeczeństwie jest pełne tabu i konwencji, kult seksualności nie daje możliwości relaksu i realizacji. Dlatego dziewczyna jest częstym gościem na wiecach feministek i przedstawicieli społeczności queer.

Nie próbuję uprawiać kultu z mojego ciała dla kultu, chociaż przyznaję, że ciało jest świątynią godną czci. Rozumiem, że pracuję w obszarze, w którym uprawianie seksualności jest częścią pracy wielu gwiazd i osobowości medialnych. Jeśli chodzi o feminizm, pozwala każdej kobiecie wyrazić siebie.

Suplementy paryskie-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Nagość, słońce, miłość, energia Zemli ...

Paris rozumie, że ktoś nie polubi jej szczerości i może ich odstraszyć, ale każdy ma prawo do samostanowienia i swobody działania, prawda? Sądząc po liczbie polubień w profilu modelu, można bezpiecznie powiedzieć, że wielu obserwujących na Instagramie przylega do tej pozycji.

Będąc odsłoniętym, czuję napływ energii ziemi i słonecznego ciepła - to niesamowicie karmi mnie! Jestem tym, kim jestem i nie chcę ukrywać swoich myśli i sposobu życia.
Пэрис Джексон Czytaj także
  • Cara Delevingne i Paris Jackson potwierdzają swój lesbijski romans z namiętnym pocałunkiem
  • Cara Delevingne i Paris Jackson sprowokowały plotki o lesbijskim romansie
  • Paris Jackson spotyka się z męskim modelem Tyler Green

Pomimo szczerej obietnicy i apelacji o kochanie siebie, Paryż ograniczył dostęp do komentarzy na swoim koncie. Cóż, możesz zrozumieć, że dziewczyna nie chciała angażować się w kontrowersje z dysydentami, a także wsparcie - zbyt wiele potwierdzało, że subskrybenci podzielili jej punkt widzenia!