Aktorzy, nawet bardzo popularni, bogaci i ambitni, nawet u szczytu sławy pozostają najbardziej realnymi żyjącymi ludźmi. Podlegają tym samym namiętnościom i słabościom, co "zwykli śmiertelnicy". Kim jesteśmy? Często ekran zawrotny miłość relacji "przelewa się" poza zestawów filmowych i nadal w zwykłym życiu.

Keith Harington i Rose Leslie spotkali się na planie serii Game of Thrones. Ta relacja stała się prawdziwą powieścią w 2012 roku.

Czytaj także
  • Bitwa na dużą skalę w Hollywood: poznaliśmy szczegóły sezonu filmowania 8 "Gry o tron"
  • Keith Harington został zauważony "pod stopniem" w nowojorskim barze.
  • Keith Harington mówił o podwójnych standardach seksizmu w Hollywood

Nie możesz kochać się rozstawać

Relacja pary trwała rok, potem rozeszli się kochankowie. Po pewnym czasie Keith i Rose wydawali się "przypadkowo przekroczyć" na lotnisku w Los Angeles i ich historia miłości wznowione. Ten etap trwał tylko 3 miesiące ...

Wygląda więc na to, że para znów jest razem! Naoczni świadkowie widzieli ich niedawno w Soho, para odwiedziła nową restaurację i, sądząc po ich wyglądzie, nie byli wcale przyjacielskimi zgromadzeniami.

Wygląda na to, że aktorzy powtarzają trudny los swoich ekranowych bohaterów Igritt i John Snow ...

Судя по поведению актеров, они явно были не просто на дружеской встрече Принял ли Кит участие  в съемках очередного сезона сериала «Игра престолов»? Судя по сюжету, Роуз там места уж точно не найдется...