Dlaczego nie być zaskoczonym na Walentynki? Prawdopodobnie szczere słowa miłości. Gwiazdy nie opuściły tej niezwykłej tradycji, czyniąc prawdziwe romantyczne spowiedzi na drugą połowę. Jednak większość użytkowników Internetu została uderzona przez słynną brytyjską rodzinę Beckham.

Семья Бекхэм

Rodzina beckham

Dotykanie spowiedzi Dawida i dzieci

Pomimo bardzo napiętego harmonogramu Wiktorii, która jest teraz zajęta przygotowaniami do pokazu swojej nowej kolekcji w Nowym Jorku, jej rodzina zdołała zaskoczyć ją krótko "wyciągając" z harmonogramu pracy. David wczoraj opublikował wzruszającą migawkę archiwum, w którym całuje swoją małżonkę na osobistej stronie w sieci społecznościowej. Pod nim były były piłkarz napisał te słowa:

"Szczęśliwe Walentynki, moja droga żona! Jestem wdzięczny za te szczęśliwe chwile, które mieliśmy. I chcę ci podziękować za trzech chłopców i jedną dziewczynę. Są tak samo piękne jak ty! "
Фото из Instagram Дэвида Бекхэма

Zdjęcie z Instagrama Davida Beckhama

Potem pojawiły się zdjęcia w sieci z tym, że córka Harpera pogratulowała swojej matce tego cudownego święta. Na pierwszym zdjęciu pięcioletnia dziewczyna zapieczętowała okładkę pocztówki, którą sama wykonała. Wykonano go z czarnego kartonu z bukietem wielobarwnych serc zawiązanych jasnymi wstążkami. W tej samej karcie zostały napisane te słowa:

"Ja, mamo, uwielbiam cię. Szczęśliwego Walentego! Naprawdę chcę, żebyś była moją walentynką. Czy się zgadzasz? Z miłością, Harper. "
Открытка Виктории от Харпер

Harper's Victoria Postcard

Вот такие слова были написаны в открытке Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Victoria odpowiedziała na gratulacje

Projektantka nie mogła nie zareagować na takie urocze zdjęcia, a prawie natychmiast na jej stronie w sieci społecznościowej opublikował następujący post zawartości:

"Moja droga i ukochana! Ty z wakacjami! Harper, oczywiście, mamusia będzie twoją walentynką! "

Nawiasem mówiąc, podczas gdy Victoria podbija świat mody, David przejął opiekę nad dziećmi. Nie tylko kontroluje swoje studia i wizyty w różnych kręgach, ale także stara się utrzymać rodzinę razem tak często, jak to możliwe. W tym roku, w dzień Świętego Walentego, były piłkarz przywiózł dzieci do matki w Nowym Jorku. I podczas gdy Victoria jest zaangażowany w wyświetlaczach Dawida spacery z dziećmi do muzeów i centrów rozrywkowych.

Дэвид Бекхэм с детьми

David Beckham z dziećmi

Виктория Бекхэм в Нью-Йорке

Victoria Beckham w Nowym Jorku

Дэвид привез детей в Нью-ЙоркДэвид с детьми посетил музей в Нью-Йорке

David i jego dzieci odwiedzili muzeum w Nowym Jorku