Czy doceniłeś już solowy projekt Fergie? Wczoraj piosenkarka zaprezentowała swój nowy teledysk do utworu Like It Is not Nuttin 'i zszokowała fanów twardymi rytmami i gryzącymi słowami, a dziś kanał muzyczny VEVO pobrał jeszcze dwie piosenki. Tkliwość, pasja, flirt, zmiana obrazów i stylów wokalnych - Fergie ponownie zaskoczył krytyków i był w stanie odejść od kwestii rozwodu z aktorem Joshem Duhamelem i jego zdradą.

Ферги и Джош Дюамель расстались еще в начале года

Fergie i Josh Duhamel rozpadli się na początku roku.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat piosenkarz wydał kilka najlepszych piosenek, ale album Double Dutchess powstał właśnie teraz. Niestety, wydanie zbiegło się z załamaniem rodziny.

Кадр из нового клипа

Ramka z nowego klipu

Певица примерила несколько образов

Piosenkarz próbował na kilku obrazach w filmie

Od pojawienia się nowego filmu minął zaledwie jeden dzień, a liczba polowań już minęła - prawie pół miliona, a to nie jest limit, ponieważ piosenka MILF $ zyskała 197 milionów wyświetleń w swoim czasie:

"Hej, kłótnia, wszyscy wchodzimy w rytm mojego rytmu, kiedy wchodzę do pokoju!"

- piosenkarka śpiewa w nowej piosence i trudno się z nią nie zgodzić, nie da się nie ruszyć w rytm!

W klipie Fergie odstąpiła od zwykłego wizerunku seksownej blondynki o długich włosach, przez cztery minuty utworu radykalnie zmieniła kolor włosów i fryzurę: fatalną brunetkę, platynową blondynkę o bielonych brwiach, rudowłosą. I każdy obraz był harmonijny i chodził wokalistą!
Fergie skomentował rozwód Ludu od Josha Duhamela

Postanawiając oficjalnie wypowiedzieć się na temat jego rozłąki z mężem Josh'em Duhamelem, Fergie nie zaakceptowała natychmiast. Nos, wydanie solowego albumu i ciężka praca nad nową linią twórczą, spędzanie czasu na pytaniach i odpowiedziach do piosenkarza było trudne. Co więcej, wtajemniczeni mówią, że powodem jest zdrada aktora i szalone obciążenie Fergie. Po krótkiej przerwie wokalista nadal zdecydował się na wywiad i uważnie skomentował nadchodzący rozwód:

"Pomimo zerwania naszych stosunków pozostajemy bliskimi ludźmi i przyjaciółmi. Ostatni rok był dla nas trudny, przestaliśmy się rozumieć, a to nie jest całkiem normalne. Dlaczego nie ogłosiliśmy wcześniej przerwy? Trudno jest wybrać czas na rozstanie, za każdym razem, gdy istnieje powód, aby tego nie robić. A jednak decyzja została podjęta.
Ферги
Szczerze mówiąc, cieszę się nawet, że mogę teraz spokojnie o tym mówić. Za każdym razem w wywiadzie musiałem unikać romantycznych pytań, było to trudne. Teraz możemy spokojnie żyć i pracować bez myślenia, że ​​ktoś dowie się o naszej przerwie. "
Ферги и Джош Дюамель

Fergie uważa, że ​​rozwód powinien być cywilizowany, więc od razu wskazała, że ​​nie będzie rozmawiać o zdradzie byłego małżonka i co stanie się z aresztowaniem jej syna:

"Nie chcę dzielić dziecka, jesteśmy rodzicami jednakowo i planujemy spokojnie uzgodnić, kto zabierze syna do szkoły i zaangażuje się w jego wolny czas. Lubię spędzać czas z Axlem, a jego szkolne życie jest równie interesujące i ważne jak moja kariera. Czytamy cały nasz wolny czas, wymyślamy historie, po prostu toczymy się po podłodze i gramy. "
Ферги и Джош Дюамель с сыном Экслом

Fergie i Josh Duhamel z synem Axlem

Czytaj także
  • Artysta trolluje gwiazdy "Krzyworowskie portrety", a Internet jest nim zachwycony!
  • Zhańbiony: 10 gwiazdek, których zamieszanie pojawiło się na scenie!
  • Josh Duhamel, za zgodą Fergie, dał swojemu 4-letniemu synowi ten sport

Źródła zbliżone do kilku komentarzy na temat tego, co się stało:

"Kiedy spotkali się 13 lat temu, nie mogli pomyśleć, że będą razem, byli tacy różni! Dzięki ich odmienności ich małżeństwo trwało tak długo, a jednocześnie niszczyło ich związek ".
Пара начала встречаться в 2004 году

Para zaczęła się spotykać w 2004 roku