Niedawno dla fanów 26-letniej gwiazdy wybiegu Emily Ratazhkovski pojawiły się radosne wieści w Internecie. Okazuje się, że w lutym tego roku model poślubił producenta Sebastiana Beer-McClarda, z którym spotkała się przez kilka miesięcy. Przyczyna takiego pochopnego ślubu wciąż nie była znana, ale pojawienie się Ratazkovskiego wraz z mężem na afterparty Oscarów zdawało się wszystko ułożyć.

Эмили Ратажковски

Emily Ratazhkovski

Sukienka podkreślająca krągłość Emily

Oscarowa impreza, która odbyła się w słynnym magazynie Vanity Fair, otrzymała ogromną liczbę gwiazd, ale dziennikarzy najbardziej zainteresowała Emily Ratazhkowski. Na imprezie pojawiła się wraz z mężem Sebastianem Bir-McClardem i pozowała pozytywnie na niebiesko-białym dywanie. W tym przypadku Emily wybrała długą aksamitną sukienkę w kolorze burgunda, która doskonale podkreśliła sylwetkę. Styl produktu był dość prosty: głęboki dekolt był połączony z obszernymi rękawami, dopasowanym gorsetem i szeroką spódnicą ozdobioną dużą kokardą z tyłu.

Эмили Ратажковски и Себастьян Бир-Макклард

Emily Ratazhkovski i Sebastian Beer-McClard

Po tym, jak strzały z sesji zdjęciowej trafiły do ​​Internetu, wielu fanów zauważyło, że klatka piersiowa i brzuch Radziłowskiego wzrosły. Stało się to szczególnie zauważalne po sfotografowaniu Emily z profilu. To właśnie te fakty spowodowały ogromną falę emocji ze strony fanów, zmuszając ich do pisania recenzji na portalach społecznościowych takiego planu: "Teraz rozumiesz, dlaczego ślub miał miejsce. Gratuluję Emily jej ciąży! Myślę, że będzie miała bardzo piękne dziecko "," Nie wierzę w moje oczy, czy Ratazhkovski jest w ciąży? " Szczerze mówiąc, jestem z niej bardzo szczęśliwy. Gratulacje! "," Wydaje mi się, że chcę wysłać ciepłe słowa i powiedzieć, że model wkrótce zostanie matką zbyt wcześnie. Może po prostu zjadła dużo? "Itd.

Фанаты обратили внимание на изменения в фигуре ЭмилиЭмили в бархатном платье на вечеринке

Emily w aksamitnej sukience na imprezie

Фанаты поздравили Эмили с возможной беременностью Czytaj także
  • Ślub nie jest przeszkodą: Emily Ratazhkovski nadal publikuje niegrzeczne zdjęcia
  • Emily Ratazhkovski i Sebastian Baer-McCluard po raz pierwszy trafili w obiektyw po wieści o ślubie
  • Emily Ratjakovski wyszła za mąż

Emily publikuje swoje szczere zdjęcia

W międzyczasie jedna część fanów ogląda zdjęcia z "Oscar" aftertapati, druga zwraca uwagę na stronę na Instagramie Ratjakovskiego. Na tym dzisiaj pojawił się kolejny szczery strzał gwiazdy na podium. Na nim Emily pozowała topless, zakrywając jej piersi dłońmi. Na palcach modelu można było zobaczyć ogromną liczbę pierścieni, w tym obrączkę. Najciekawsze jest to, że na zdjęciu nie ma śladu ciąży. To prawda, że ​​wielu fanów założyło, że zdjęcie zrobiono nie teraz, nieco wcześniej.

Эмили опубликовала откровенный снимок

Emily wysłała szczery strzał.