Pewnego dnia Amber Rose, która niestrudzenie udowadnia całemu światu, że jej postać jest bardziej uwodzicielska niż Kim Kardashian, chodziła z synem i została sfotografowana przez paparazzi. Okazało się, że model nosi specjalne legginsy typu push-up.

Spodnie z sekretem

Dodatkowej objętości można podać nie tylko skrzynię, ale także papieża. Zostało to szeroko pokazane przez Amber, gdy spacerowała po parku w Los Angeles z 2-letnim synem. Miała na sobie legginsy z nakładkami w okolicy pośladków, dzięki którym jej bujny i okrągły tyłek był jeszcze większy, oraz krótką bluzę.

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Odwieczni rywale

Napięcia między pięknem wzrosły po tym, jak były chłopak Rose Kanye West poślubił Kardashian. Była dziewczyna nie ma dość udowadniania fanom, że jej formy są nie mniej uwodzicielskie niż tych odnoszących większe sukcesy Kim.

Zarzuty Amber nie są całkowicie jasne, ponieważ raper zaczął spotykać się z Kardashianem po rozstaniu się z nią.

Muszę przyznać, że pomimo wszystkich sztuczek, piąty punkt gwiazdy reality show, który niedawno stał się matką, jest wielokrotnie większy.

Fani Amber uważają ją za najlepszą, a fani Kardashian są gotowi, by podrapać ich oczy za atakowanie swoich ulubionych.

Warto zauważyć, że nie wszyscy użytkownicy rozumieją ten niezdrowy kult księży. Myślą, że Rose wygląda wulgarnie i nie chce mieć takiego dupka jak ona.

Эмбер Роуз гуляет в одном из скверов Лос-Анджелеса Модель носит лосины со специальные накладками, благодаря ним ягодицы становятся Впечатляющее зрелище!
Штаны придали дополнительный объем ее большой попе А пятая точка Ким Кардашьян все равно большеРаньше Эмбер была девушкой Канье Уэста
Но рэпер женился на Ким Эмбер регулярно выкладывает свои снимки в соцсетиЦеллюлит никуда не денешь!