Powieść Richarda Gere'a i Hiszpan Alejandra Silva mówili około roku temu, ale hollywoodzki aktor i społeczność nie spieszyły się, by wyjść razem. Jednak teraz nadszedł ten ważny dzień.

Delikatne uściski

Wczoraj 66-letni artysta i jego młody 32-letni przyjaciel odwiedzili premierę nowego zdjęcia Gere "Przerwa na myślenie", które odbyło się w Madrycie.

Nie składali głośnych oświadczeń na temat ich związku, ale ich gesty były bardziej wymowne niż jakiekolwiek słowa. Nie bojąc się aparatów fotograficznych, gołębie przytulały się i mimo ogromnej różnicy wieku wyglądały harmonijnie.

Na Alejandrze była biała sukienka z głębokim dekoltem i koronkowymi rękawami, a na Richard - klasyczny garnitur w czarnym kolorze.

Czytaj także
  • Richard Gere i Alejandra Silva podpisali kontrakt
  • Richard Gere wkrótce poślubi swoją dziewczynę Alejandre Silva
  • Odwrócili się od szczęścia: 26 aktorów, którzy zostali zwolnieni podczas kręcenia filmu

Czy będzie ślub?

Plotki mówiły, że Gere nie wykazał swojego związku z Silvą, ponieważ nadal nie mógł ukończyć rozwodu z Cary Lowell, chociaż rozpoczął procedurę w 2013 roku.

Sugerują, że sąd wkrótce położy kres postępowaniu rozwodowemu, a Richard złoży swą ukochaną rękę i serce.

Silva wyszła za mąż za Gofinda Friedlanda, którego ojciec jest wpływowym amerykańskim potentatem, Robertem Friedlandem. Ma syna.

Актер и его подруга  на премьере фильма Ранее они не демонстрировали свои чувства на публике Они вели себя раскованно
Ричард надел классический костюмАлехандра в декольтированном белое платье с кружевными рукавами 66-летний актер и 32-летняя светская львица встречаются как минимум год
Папарацци нераз делали горячие снимки влюбленныхНа отдыхе в Таормине  Официально Ричард  все еще женат Кэри Лоуэлл