Australijskie media relacjonowały ciążę swojej popularnej hollywoodzkiej aktorki Margot Robbie. Donoszono, że wkrótce 26-letnia gwiazda "Samobójczego składu" da swojemu pierworodnemu mężowi reżysera, Toma Akerleya.

Dzwony weselne

W grudniu zeszłego roku ujawniono tajne ślub Margot Robbie i jej chłopaka Toma Akerleya, które odbyły się w Australii niedaleko miasta Dolby, gdzie Robbie spędził dzieciństwo w malowniczym kurorcie Złotego Wybrzeża.

Wówczas brat pana młodego zsyłł ślub kochanków, James nie mógł się powstrzymać i podzielił się kilkoma świątecznymi zdjęciami. Jak się jednak okazało, nowożeńcy potajemnie przechowywali nie tylko te informacje ...

Марго Робби вышла замуж за Тома Акерли во время секретной церемонии

Margot Robbie wyszła za Toma Akerley podczas tajnej ceremonii.

Panna młoda w pozycji

Znawcy doniesień o ciąży Robbiego, która ostatnio nie pojawiła się publicznie, odpoczywa w ciepłych krajach, z dala od wścibskich oczu. Co więcej, są pewni, że aktorka schodzi do ołtarza, już niosąc dziecko pod sercem. Właśnie dlatego Margot i Tom, którzy spotkali się przez dwa i pół roku, poznali się na planie wojskowego melodramatu "French Suite", postanowili sformalizować swój związek.

Ciekawe położenie Robbie'ego nie jest już możliwe do ukrycia, ponieważ jest na początku ostatniego trymestru ciąży. Oficjalna wypowiedź przedstawiciela tej pary jeszcze nie brzmiała.

Марго Робби в аэропорту Лос-Анджелеса в начале марта

Margot Robbie na lotnisku w Los Angeles na początku marca

Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Obraz Margot Robbie, który nie otrzymał Oscara 2018, stał się jednym z najlepszych

Dodaj, wcześniej w wywiadzie, Robbie powiedział, że chce dużej i przyjaznej rodziny. Jej rodzice mieli czworo dzieci, a ona chce mieć nie mniej, łącząc edukację spadkobierców i karierę aktorską. Czy to początek?

Марго Робби и Том Акерли

Margo Robbie i Tom Akerley