Dziś nazwa tej amerykańskiej gwiazdy filmowej o australijskim pochodzeniu znana jest wszystkim miłośnikom komiksów, seriali animowanych i filmów o Batmanie. Aktorka Margot Robbie w roli Harleya Quinna w filmie "Drużyna samobójców" pojawiła się w obraz , idealny dla siebie i moich fanów. Zgadzając się na udział w tym projekcie, zdecydowanie nie zawiodła!

Марго РоббиОчаровательная Марго РоббиАктриса Марго Робби
Amerykańskie marzenie w akcji

Historię Margot można nazwać wzorcem realizacji słynnego amerykańskiego snu. Urodzony w rodzinie australijskich farmerów, Robbie zdołał zdobyć Hollywood Olympus i stał się znany całemu światu. Ale jako dziecko dziewczynka nie miała nawet telewizora w domu! Oczywiście dramatyczne zmiany w życiu Margot Robbie nie nastąpiły natychmiast, a nie przez falę magicznej różdżki. W wieku kilkunastu lat opuściła rodzinny Queensland w Melbourne. Ładna blondynka lubiła reżyserów i zaczęli zapraszać ją do roli drugoplanowej w programach telewizyjnych o niskim budżecie. Po dwudziestu dwóch latach, Margot, kupując pieniądze, postanowiła spróbować siebie w Hollywood. Dziewczyna była pewna, że ​​będzie musiała siedzieć przez co najmniej trzy lata bez pracy, ale los był dla niej korzystny. W pierwszych dniach swojego życia w Ameryce otrzymała propozycję zagrania w filmie "Wilk z Wall Street". W wywiadzie Margot przyznała, że ​​na castingu, który prowadzili Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio, zagrała all-in, uderzając aktora w improwizowaną scenę. Impulsywność, odwaga, presja i talent aktorski dziewczyny zostały docenione.

Ornament "Oddział Samobójców"

Twórcy filmu "Suicide Squad" długo wybierali aktorkę do roli Harleya Quinna. Skarżąca musiała być jasną blondynką, mieć idealną figurę, doskonałą formę fizyczną. Ale główne wymagania zostały postawione bohaterowi aktorki, w końcu nie każdy mógł poradzić sobie z rolą maniaka psychiatry, który przestawił się na stronę super-wampirzego Jokera. Jednym z rywali stał się Robbie.

Próbki i sesja zdjęciowa Margot Robbie na obrazie Harleya Quinna dowiodły wreszcie reżyserce Davidowi Ayerowi, że jest właśnie tą śmiertelną i niebezpieczną blondynką. Aby wziąć udział w projekcie, dziewczynka musiała nauczyć się walczyć z szablami, strzelać z pistoletu, robić klapki, rzucać kulami ognia, walczyć z nietoperzem. Scenarzyści początkowo sceptyczni wobec nowego wizerunku bohaterki komiksu, która zmieniła rajstopy klauna na uwodzicielskie krótkie spodenki, podarte rajstopy sieciowe, chuligan t-shirt i kurtka bomber. Jednak Margot Robbie w kostiumie Harley Quinn zdobyła publiczność! Od szalonego psychiatry-manipulatora, zmieniła się w agresywną, ale niesamowicie uwodzicielską killer-gimnastyczkę. Makeup Margot Robbie w roli Harleya Quinna zasługuje na szczególną uwagę. Makijażyści nadali skórze bardzo lekki odcień twarzy, podkreślili jej różowe i niebieskie odcienie, a usta miały matową szminkę o bogatym burgundowym odcieniu. Podkreślenie makijażu - pikantne czarne serce namalowane w policzek. To była taka niezwykła dziewczyna, która mogła stworzyć godną parę legendarnego Jokera.

Czytaj także
  • Młodszy brat Margot Robbie - urocza przystojna
  • 17 utalentowanych młodych aktorów i aktorek grających jak bogowie
  • Obraz Margot Robbie, który nie otrzymał Oscara 2018, stał się jednym z najlepszych

Aktorka przyznaje, że strzelanie nie było dla niej łatwe. Faktem jest, że mimo młodego wieku była przyzwyczajona do dowodzenia na miejscu, ale w adaptacjach komiksów okazało się to niemożliwe. Ponadto Harley został pozbawiony możliwości manipulowania Jokerem. Dziewczyna, która łatwo rozpada się na swoich wrogach, topi się obok niego. Jej miłość do Jokera jest tak silna, że ​​nawet upokorzenie i bicie, którym ją przyznaje, jest w stanie wytrzymać w milczeniu.

Фан-арт Харли Квинн Персонаж Харви весьма неоднозначен Кадр из трейлера
В День рождения съемочная группа приготовила Марго сюрпризВ роль Харли Марго вживалась долгоКадр из фильма Отряд самоубийц