Być może tylko najdalej od świata kina i show biznesu, ludzie nie znają nazwiska męża Angeliny Jolie - jednej z najlepiej opłacanych aktorek na świecie. W 2014 roku gwiazda filmowa oficjalnie sformalizowała relacje z Bradem Pittem - aktorem nie mniej popularnym i popularnym niż ona sama. Jednak w życiu wspaniałej Angie byli inni mężczyźni. Chcesz wiedzieć, ilu mężów miała Angelina Jolie?

Johnny Lee Miller

W 1993 r. Angelina pojawiła się po raz pierwszy w filmie, ale rola robota w filmie akcji niskobudżetowym została niezauważona, podobnie jak sam obraz. W 1995 roku została zaproszona do roli Kate w bojowym "Hackers". Koledze na planie był brytyjski aktor Johnny Lee Miller, z którym Angelina natychmiast rozpoczęła burzliwy romans. Po premierze filmu w wypożyczeniu ich nazw stał się znany w wielu krajach. Sukces obrazu zbliżył miłośników do siebie. Zawsze chodzili razem, trzymając się za ręce, nie wahali się wymieniać namiętnych pocałunków przed obiektywami aparatu. Rok później para zdecydowała się na legitymizację ich związku. Pierwszy mąż Angeliny Jolie, podobnie jak ona, nie był przeciwko hałaśliwym imprezom, odpoczywając w towarzystwie przyjaciół. Alkohol płynął jak rzeka, a potem młodzi ludzie zostali porwani narkotykami. Jednak miłość skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Mniej niż rok, gdy okazało się, że Angie i Johnny postanowili się rozwieść. Nieco później okazało się, że przyczyną jest oszukuje męża . Ale Angie nie pozostała w długach, przekręcając romans z Mickiem Jaggerem na klipie, którego wówczas filmowała. Proces rozwodowy trwał prawie dwa lata, a byli małżonkowie kontynuowali komunikację między sobą, utrzymując przyjazne stosunki. To nie przeszkodziło im w zorganizowaniu życia osobistego w przeszłości. Dzisiaj były mąż Angeliny Jolie i sama przyznaje, że pośpiesznie sformalizowali związek, powołując się na młodość i frywolność. Aktorka nie lubi pamiętać tego okresu swojego życia aż do teraz.

Mąż Angeliny Jolie1Mąż Angeliny Jolie2Mąż Angeliny Jolie3
Mąż Angeliny Jolie4Mąż Angeliny Jolie5Mąż Angeliny Jolie6

Billy Bob Thornton

Po otrzymaniu rozwodu w 1999 roku, Angie znudziła się sama przez długi czas. Zaproszenie z 2000 r. Do kręcenia filmu "Managing Flight" stało się dla niej fatalne. Faktem jest, że jej partner był sławnym aktorem Billy Bob Thornton za którym w Hollywood została naprawiona chwała tyranów i wisiorków. Jest prawdopodobne, że właśnie to przyciągnęło Angelinę, ponieważ w przeszłości różniła się także jej krnąbrnością i uproszczeniem. Kochankowie nawet nie próbowali ukryć swoich uczuć. Angie zaczęła eksperymentować ze stylem, a Bob co chwila zachwycał paparazzi pikantnymi obrazami, w których para wymieniała gorące pocałunki. Wyraziste relacje pozostawiły ślad na ciałach aktorów. Drugi mąż Angeliny Jolie wydrukował na swoim ciele imię swojej ukochanej, a ona odpowiedziała mu tak samo. Ale po trzech latach znowu musieli odwiedzić salon, aby wydobyć tatuaże, ponieważ w 2003 r. Para rozwiodła się. Zastanawiam się, gdzie podziały się bąbelki z krwią małżonków, które nosiły na szyi jako znak wiecznej miłości?

Mąż Angeliny Jolie7Mąż Angeliny Jolie8Mąż Angeliny Jolie9
Mąż Angeliny Jolie10Mąż Angeliny Jolie11Mąż Angeliny Jolie12
Brad Pitt

Po drugim rozwodzie Angie zaszokowała publiczność oświadczeniami o biseksualności, przekręcając romans z aktorką Jenny Shimizu. Potem małżeństwo Umy Thurman zostało zepsuło przez uwodzenie jej męża Eatona Hawke, aw 2005 roku została zabrana Jennifer Aniston przez jej męża, Brada Pitta. Powieść rozpoczęła się podczas wspólnego kręcenia filmu "Mr and Mrs. Smith" i trwa do dziś. Dopiero w 2014 roku Jolie i Pitt zadowolili fanów przesłaniem o ślubie. Poświęcili sobie dziesięć lat życia, wychowując sześcioro dzieci.

Czytaj także
  • Justin Theroux widziany na randce z ładną nieznajomą
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia

Nie tak dawno temu świat ogłosił, że Angelina Jolie rozwodzi się z mężem, ale okazało się to nieprawdą. Aktorzy naprawdę przeżyli kryzys związany ze wspólną pracą nad pierwszym filmem, Jolie, ale udało im się poradzić sobie z problemami.

Mąż Angeliny Jolie13 Mąż Angeliny Jolie14 Mąż Angeliny Jolie15
Mąż Angeliny Jolie16Mąż Angeliny Jolie17Mąż Angeliny Jolie18