Wszyscy fani popularnej aktorki Angeliny Jolie są tak przyzwyczajeni do tego, że jest z Bradem Pittem, że wydają się być razem przez całe życie. Jednak jest to dalekie od przypadku, ponieważ przed silnym małżeństwem z Pittem Jolie był już żonaty. Potem uwierzyła, że ​​związek jest silny i na całe życie. W 2000 roku Angelina Jolie związała się małżeństwem z Billy Bob Thornton. Jednak nawet przed tym małżeństwem gwiazda miała wielu kochanków, więc Jolie nie zawsze była taką przykładną i wzorową żoną i matką, jak teraz. Oprócz małżeństwa z Billym Bobem w 1996 roku Angelina poślubiła Johnny'ego Lee Millera dokładnie przez rok. Nie mniejszym utrudnieniem stała się relacja aktorki Hollywood z kobietą - Japonką Jenny Shimitsu.

Angelina Jolie i Bob Thornton - kochają krew

Billy Bob Thornton i Angelina Jolie żyli w małżeństwie, miłości i zrozumieniu tylko przez trzy lata, aw 2003 r. Ostatecznie rozpadł się. Para spotkała się na planie filmu "Managing Flight", po którym mieli bardzo burzliwy romans. Ich związek był silny i pełen pasji. Rozwijając się z szybką siłą, ostatecznie powieść doprowadziła do małżeństwa. Niewiele osób wie, ale kiedy powieść Jolie i Thorntona już się rozpoczęła, aktor był zaręczony z aktorką Laurą Dern. Aby rozwinąć relacje z Jolie, Bob przerwał zaangażowanie i całkowicie poświęcił się pięknu.

Jolie i Billy Bob Thornton zapewniają, że ich związek zawsze był godny zaufania. Nikt nie myślał, że ich silne, pozornie małżeństwo rozpadnie się, ponieważ przysięgają w wiecznej wierności i miłości na krew w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Tak więc Angelina kupiła specjalne butelki, które napełniły Bobem i ich krwią i wymieniono je. Co więcej, ich miłość do siebie wyrażała się w tym, że na ramionach wypchali tatuaże swoimi imionami. Mogliby oddawać się namiętności nawet publicznie i wcale się tego nie wstydzić. To był fantastyczny związek, który, jak powiedział Bob Thornton w jednym z wywiadów, zdarza się raz w życiu.

Angelina Jolie i Billy Bob Thornton, których ślub odbył się w małym kościele w maju 2000 roku w Las Vegas, przyniosły im ogromne emocje. To nie była wspaniała impreza w smokingach i sukienkach z wieloma gwiazdorami. Przeciwnie, mieli na sobie dżinsy, t-shirty i tanie pierścienie. Cała ceremonia zajęła kilka minut, a potem para nie straciła ani minuty i poszła wypełnić swój obowiązek małżeński.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Po separacji Angeliny, Jolie i Thornton nie komunikują się. Dla aktorki ten rozwód nie był łatwy, a ona powiedziała prasie, że nie zamierza się już żenić. Nawet spotykając się z Bradem Pittem, nie spieszyła się z oficjalnym zarejestrowaniem związku. Dopiero po dziewięciu latach wspólnego życia i wychowywania dzieci Jolie i Pitt grali wesele.

billy bob tornton i angelina jolie1billy bob tornton i angelina jolie2billy bob tornton i angelina jolie3
billy bob tornton i angelina jolie4billy bob tornton i angelina jolie5billy bob tornton i angelina jolie6
billy bob tornton i angelina jolie7billy bob tornton i angelina jolie8billy bob tornton i angelina jolie9