Gwiazda amerykańskiego kina Bil Murray, znana wielu z filmów "Dzień Świstaka" i "Zagubiony w tłumaczeniu", została nagrodzona nagrodą Marka Twaina za amerykański humor. Ta promocja jest organizowana przez John F. Kennedy Center for the Performing Arts. Nagroda przyznawana jest corocznie, począwszy od 1998 roku i tylko ludzie sztuki mogą ją zdobyć.

Bill na ceremonii rozdania nagród lekko żartował

Murray był pamiętany przez wiele nie tylko wspaniałych ról, niezwykłych działań na wchłanianie czyichś frytek , ale także z błyszczącymi dowcipami. Wczoraj aktor przybył na ceremonię wręczenia nagród w Waszyngtonie na kilka godzin przed jej rozpoczęciem. Bill wyglądał bardzo solidnie, choć trochę nieostrożnie. Aktor nosił białą koszulę, niebieski motyl, czarne spodnie i burgundową marynarkę, wkładając żółtą różę w butonierkę.

Po tym, jak Murray otrzymał nagrodę, aktor powiedział kilka słów Markowi Twainowi:

"Myślę, że ten sławny pisarz tak często zamieniał się w trumnę, że wiadomość o przyznaniu mi nagrody w żaden sposób mu nie przeszkadza."

Te słowa zachwyciły publiczność tak bardzo, że goście wydarzenia wpadli w oklaski. W końcu ustąpił, Bill kontynuował, jednak jego słowa nie były już śmieszne:

"Otrzymując tę ​​nagrodę, chciałbym bardzo podziękować mojemu bratu Brianowi. To dzięki niemu wszyscy mogą teraz oglądać to, czym się stałem. Przyjął wszystkie obowiązki opieki nad rodziną, gdy zmarł papież. Stał się moim przewodnikiem w karierze aktora, a także przykładem naśladownictwa. W Bryanie jest tyle odwagi, ile ciężko jest włożyć w jedno z nas. Zawsze byłem zdumiony i zdumiony. Brian, to wszystko dla ciebie. Czekałeś na to tak długo. "

Wtedy aktor przypomniał sobie najważniejszą rzecz w naszym życiu i powiedział te słowa:

"Kiedy przybyliśmy na ten świat, byliśmy otoczeni miłością. To jest teraz i pójdzie z nami do końca naszego życia. Zawsze powtarzajmy to sobie nawzajem. Kocham was wszystkich! ".
Билл Мюррей удостоен премии имени Марка ТвенаЦеремония награждения прошла в Вашингтоне 23 октябряПосле получения премии актер сказал несколько шутливых фраз
Czytaj także
  • Emma Stone w Magazynie W: wywiad o współpracy z Louisem Vuittonem i intrygująca sesja zdjęciowa
  • Zwycięzca Złotego Globu został oskarżony o molestowanie seksualne
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy

Podczas ceremonii obecnych było wiele gwiazd

Co roku wielu sławnych ludzi cieszy się z ludzi, którzy otrzymali nagrodę Marka Twaina. W tym roku wśród nich była olśniewająca aktorka Emma Stone, która ubrała się na to wydarzenie w bordowej sukni z jaskrawym dekorem, komikiem i aktorem Azizem Ansari, który przyszedł na wieczór w czarnym garniturze, koszuli i krawacie. 38-letni aktor Bill Hader również uczestniczył w tym wydarzeniu. Był następny na czerwonym dywanie i nie wyróżniał się, ale ubrany w czarny strój. Ale muzyk Rhiannon Giddens postanowił zaskoczyć wszystkich i pojawił się przed fotografami boso, ale w długiej spódnicy z kwiatowym nadrukiem i pasiastym płaszczem z gorsetem. Ale 66-letni piosenkarz Paul Schaffer przyszedł nie tylko wieczorem do wieczoru, ale także z córką Wiktorią Lily. Sądząc po tym, jak wyglądali harmonijnie, rodzina muzyka ma wzajemne zrozumienie między pokoleniami.

Билл Мюррей Эмма Стоун Азиз Ансари
Билл ХейдерРианнон ДжидденсПол Шаффер с дочерью Викторией Лили