Nazwisko 65-letniego aktora Billa Murraya nieczęsto widuje się w prasie. Jednak dzisiaj stał się bardziej popularny niż kiedykolwiek. Jeden z odwiedzających kawiarnię na lotnisku na wyspie Martas-Vinyard przedstawił zdjęcia tego, co robi gwiazda filmowa "Dzień Świstaka", "Zagubione w tłumaczeniu". natychmiast po przybyciu.

Nieskalany widok Murraya otumanił gości

Incydent z Billem miał miejsce wczoraj. Odwiedzający niedrogą kawiarnię, która znajduje się na lotnisku, spokojnie zjadali zamówione jedzenie, gdy nagle w sali pojawił się sławny aktor. Wszyscy uważali, że Bill jest głodny, ale nagle aktor zbliżył się do jednego ze stołów, na którym siedział mężczyzna. Na talerzu leżał spokojnie z frytkami i to ona najwyraźniej polubiła Murraya. Gwiazda Hollywood z niezachwianą miną zaczęła wchłaniać ją tuż obok mistrza ziemniaczanego, co spowodowało najpierw wielkie zdziwienie, a potem ogólne niezadowolenie. Potem Bill przeszedł na emeryturę w nieznanym kierunku, a nie słowo "do rannych".

Ten incydent, nikt by nie uwierzył, gdyby nie przyjaciel człowieka, którego Bill ukradł ziemniaki. W trakcie tego wydarzenia nie stracił głowy i nie sfotografował wchłonięcia czyjejś żywności, a następnie umieścił zdjęcia na swojej stronie na Instagramie. Reakcja fanów aktora była błyskawiczna, ale nie zawsze pozytywna. Oto, co można przeczytać w Internecie: "Jak się nie wstydzić? Czy aktor i celebryt mogą zachowywać się w ten sposób? "," Dziadek całkowicie zapomniał o życiu ... Dobrze się bawił, a ofiara na ogół może być głodna "," A ja lubię ten żart. Będę musiał to zrobić sam, "" A Bill ma poczucie humoru. Dobra robota! "Itd.

Czytaj także
  • Bill Murray kupił wszystkie bilety na koncert i rozdał je tym, którzy chcieli
  • Bill Murray czy Tom Hanks?
  • Bill Murray otrzymał doroczną nagrodę Marka Twaina

Aktor pochłania ziemniaki innego nie po raz pierwszy

O tej historii do tej pory Murray nie otrzymał żadnych komentarzy, ale jak pokazuje historia, nie jest to pierwszy raz. Kilka lat temu w Internecie pojawiły się informacje, że Bill został już złapany w podobnym zawodzie. Jak napisał magazyn Mashable, aktor Hollywood podszedł do jednego z gości taniej jadłodajni z fast foodami i wyciągnął z niej tekturowy plik kilku kawałków frytek ze słowami:

"Jestem bardzo głodny, ale nikt i tak nie uwierzy."

Potem ten epizod z życia Billa w aparacie nie został uchwycony, ale w tym momencie został nazwany "Fries of the French Fries".

Билл Мюррей крадет картофель фри Билл не стесняется есть картофель с чужой тарелки без разрешения Актер всегда отличался отменным аппетитом