Projektanci - ludzie są niewątpliwie twórczy, zawsze szukają swojej muzy. Inspiracją dla Karla Lagerfelda była młoda aktorka i fashionistka Kristen Stewart. Już kilkakrotnie pojawiała się na billboardach i spotach promocyjnych domu mody Chanel. Teraz stało się wiadome, że Amerykanin stanie się twarzą i kosmetyką Shanel Beauty.

Atrakcyjne piękno

Reprezentantka Chanel powiedziała, że ​​Kristen ma niesamowitą kobiecość i atrakcyjne piękno, wolność ducha; to właśnie powinna być postać i wygląd dziewczyny w stylu Chanel. Fotograficzna aktorka do kampanii reklamowej, która zostanie zaprezentowana w maju, będzie Mario Testino. Już wystrzelił Stuarta na okładkę magazynu Vogue w 2012 roku.

Czytaj także
  • Kristen Stewart i Stella Maxwell widzieli się razem po plotkach o romansie aktorki z Robertem Pattinsonem
  • Robert Pattinson i Kristen Stewart zostali zauważeni razem 5 lat po zerwaniu.
  • Kristen Stewart, Elizabeth Banks i inne gwiazdy uhonorowały Julianne Moore w Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Kristen i Coco

Ponadto gwiazda "Zmierzch" była twarzą kolekcji 2013/14, reklamowanych okularów i kosmetyków Chanel, zagrała także w filmie samego Lagerfelda, w którym zagrała rolę Coco Chanel, Francuzki, która stworzył i otworzył Chanel w 1909 roku. Jak zauważył Karl Lagerfeld, Kristen z łatwością zmienia się w Chanel, to jej wizerunek. Mini-film został pokazany podczas pokazu mody w grudniu 2015 roku.

В 2013 году журнал Forbes назвал её третьей после Анджелины Джоли и Дженнифер Ло Еще в детстве Кристен заинтересовалась актерским мастерством выступая в школьных Родители Кристен работают в кино сфере. Мать - сценарист, отец - телепродюсер
В кино Стюарт дебютировала небольшой ролью в телевизионном фильме Сын русалки, 1Кристен Стюарт родилась 9 апреля 1990 года в Лос-Анджелесе (Калифорния)Кристен Стюарт и Карл Лагерфельд