Amerykański aktor Ryan Gosling niedawno ponownie "zauważył" w Muzeum Madame Tussauds. W Berlinie przedstawiono jego woskową kopię, ale prawda wielu odwiedzających była rozczarowana. Fani Ryana napisali w Internecie wiele negatywnych recenzji na temat pracy rzeźbiarza, pamiętając, co można zobaczyć w Londynie.

Новая восковая фигура Райана Гослинга в музее мадам Тюссо

Nowa figurka wosku Ryana Goslinga w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds

Duże nozdrza i głęboko osadzone oczy

W Muzeum Madame Tussauds w stolicy Niemiec Ryan Gosling pojawił się w dość prosty sposób: niebieską koszulę, dżinsy i czarne buty. Tak właśnie wyglądał w filmie "La La Land" i był kochany przez wielu, którzy już oglądali musical. Rzeźbiarz berlińskiej kopii aktora przyznał, że na początku zamierzał założyć swoje arcydzieło w garnitur, jak to było z londyńską postacią, ale potem, pod wrażeniem La La Lenda, zmienił zdanie i ubrał go jak muzyk z musicalu.

Скульптор одел Райана в рубашку и джинсы

Rzeźbiarz ubrał Ryana w koszulę i dżinsy

Dzisiaj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje odwiedzających muzeum, a wszystkie nie były pochlebne. Tak więc jeden fan Goslinga napisał następujące słowa o swojej rzeźbie:

"Byłem bardzo rozczarowany berlińską kopią. Gdyby nie tabliczka, nie rozpoznałbym Ryana. Gdzie był mój ulubiony aktor? Kopia w niczym nie przypomina oryginału. Wosk ma duże nozdrza i głęboko osadzone oczy. Jestem bardzo rozczarowany. "

Inny internauta również napisał negatywną recenzję:

"Miałem jakoś okazję odwiedzić madame Tussauds w Londynie. Tam zobaczyłem postać Goslinga. To było niesamowite. Wyglądał żywiołowo. Kopia, którą widziałem w Berlinie, dzisiaj bardzo mnie rozczarowała. Rzeźbiarz zrobił coś złego. Dlaczego ta figura ma tak długą twarz i wyraźne kości policzkowe? Plus coś jest nie tak z oczami. Ta figura nie jest kopią Goslinga, ale parodią tego.
Настоящий Райан Гослинг и Эмма Стоун

Prawdziwi Ryan Gosling i Emma Stone

Czytaj także
  • 17 zwariowanych faktów na temat gwiazd, wiedząc, że twoje życie nie będzie już takie samo!
  • Eva Mendez zaprezentowała swoją własną kolekcję ubrań w super stylowym wizerunku
  • 17 głównych piękności w historii świata

Rzeźba Ryana w Londynie była pierwsza

W 2014 roku pierwsza woskowa kopia Gosling została zaprezentowana w Muzeum Madame Tussauds w Londynie. Wtedy ta praca znalazła wiele pozytywnych opinii, nie tylko od fanów Ryana i odwiedzających muzeum, ale także od rzeźbiarzy. Kopia wosku jest ubrana w elegancki ciemny granatowy garnitur, białą koszulę i motyla. Ręce, podobnie jak kopia berlińska, były w kieszeniach. Wielu uważa, że ​​w ten sposób aktor często trzyma swoje kończyny na imprezach towarzyskich iw życiu codziennym.

Лондонская восковая фигура Гослинга от Музея мадам Тюссо, 2014 год

Gosling London figurka wosku z Madame Tussauds, 2014

Восковая фигура Райана Гослинга в лондонском музее мадам Тюссо

Woskowa postać Ryan Gosling przy Madame Tussauds Londyńskim muzeum

Поклонницы в восторге от лондонской копии

Fani zadowoleni z londyńskiego egzemplarza