Lily-Rose Depp ostatecznie rozwiała podejrzenia co do jej biseksualności. Po raz pierwszy powaga relacji między dziewczyną a 24-letnim Asha Stimest zaczęła mówić jesienią ubiegłego roku, ale 16-letnia córka Deppa wolała pojawiać się samotnie wszędzie. Teraz wszystko się zmieniło! Miłośnicy byli widywani na lotnisku w Los Angeles i dobrze się bawili w paryskiej kawiarni.

By the way, para nie była sobą, ale w towarzystwie krewnych młodego piękna.

Wycieczka z chłopakiem

Paparazzi schwytali Vanessę Paradis z Lily Rose i Jackiem na lotnisku w Los Angeles, w towarzystwie sympatycznego gościa.

Dowiedz się, że jego tożsamość nie była trudna - byli to 24-letni Ash Stajmest. Wygląda na to, że para jest zmęczona ukrywaniem się i postanowili wydostać się z podziemia. Najwyraźniej gwiezdna mumia zgadza się z wyborem córki, inaczej nie pozwoliłaby jej zabrać faceta w podróż.

Co wiadomo na temat Asha?

Młody człowiek, który może zostać zięciem Johnny'ego Deppa, pochodzi z Wielkiej Brytanii i pracuje jako model, lubi muzykę, próbuje siebie w kinie.

W Stajmest, w przeciwieństwie do mniejszej dziewczyny, młodsza od ośmiu lat, już jest doświadczenie poważnych postaw. Był żonaty i ma czteroletnią córkę. Matka dziewczynki, modelka Mailley Doyle dorasta w lecie, Ash odwiedza dziewczynę, ale ona oczywiście nie jest sensem życia, pisze zagraniczne media. Opuścił Stany Zjednoczone w przeddzień urodzin dziecka i tego ważnego dnia, który nie spędził z nią, ale ze swoją nową dziewczyną.

Czytaj także
  • Lily-Rose Depp i Ash Stajmest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Karl Lagerfeld zmusił swoich ulubionych modelki do zbezczeszczenia w lesie!
  • Kaya Gerber zaszokowała jej chudość na pokazie Chanel w Hamburgu

Rodzinny obiad

Lily-Rose i Ash, którzy przylecieli do Paryża, postanowili usiąść w kawiarni razem z ciotką i jej małym kuzynem.

Początkowa aktorka lubiła bawić się z małym kuzynem, a jej chłopak palił bez przerwy i patrzył z oburzeniem na reporterów, którzy ich kręcili.

Niecierpliwi fani chcą wiedzieć, co Depp myśli o nowym związku dojrzewającej córki?

Папараццци сняли Ванессу Паради с детьми - Лили-Роуз и Джеком в аэропорту Звездное семейство сопровождал высокий парень Им оказался бойфренд 16-летней Депп 24-летний Эш Стаймест
На следующий день влюбленные решили посидеть в парижском кафеНемного нежностей!К ним присоединилась тетя Лили с  малышкой
Девушка забавляла кузинуМолодые люди отправились на прогулкуБывшая жена Стайместа Мэйли Дойл с дочерью Саммер