Po omówieniu strojów i zachowaniu gwiazd na czerwonym dywanie Teatru Dolby, publiczność ocenia afterparty Oscara. Podczas gdy niektóre piękności śpiewają pochwały, inne są krytykowane, a nawet żałują, Alicia Silverstone jest jedną z ostatnich.

Idź w cienie

Nie chcąc nakarmić trolli, w tym roku wiele hollywoodzkich gwiazd pierwszej wielkości, które są w trakcie rozwodu, odmówiło wzięcia udziału w ceremonii rozdania Oscarów i w Vanity Fair. Aby więc nie zwracać na siebie uwagi, wydarzenie to zostało zignorowane przez Brada Pitta, Angelinę Jolie, Jennifer Aniston, Justina Theroux.

Alicia Silverstone, o rozwodzie, którego opinia publiczna dowiedziała się o swoim mężu poprzedniego dnia, nie podążyła za przykładem swoich kolegów i znalazła się pod plotkarzami ...

Алисия Сильверстоун на Vanity Fair

Alicia Silverstone na targach Vanity 2018

To nie wygląda najlepiej?

Alicia Silverstone jest nieczęstym gościem na świeckich imprezach, ale stara się nie przegapić najważniejszych wydarzeń. 41-letnia aktorka pojawiła się podczas telekonferencji na 2018 Vanity Fair na cześć 90. ceremonii wręczenia Oscarów.

Алисия Сильверстоун на афтепати «Оскара 2018»

Aby wyruszyć w świat, Silverstone wybrał jasnoróżową sukienkę maxi ze stójką i otwartymi ramionami, dodając cebulki ze szkarłatnym sprzęgłem i ciężkimi złotymi kolczykami.

Było oczywiste, że czuje się niekomfortowo pod kamerą na stanowisku o statusie. Aktorka wcale nie przypominała wesołego piękna, które widzą jej fani.

Alicia ciężko się uśmiechnęła, ale nie wyzdrowiała.

Алисия Сильверстоун на вечеринке Vanity FairАлисия Сильверстоун постарела Czytaj także
  • Alicia Silverstone rozwiodła się z mężem Christopherem Jarekim
  • Alicia Silverstone jest całkowicie narażony na ochronę zwierząt
  • Syn Madonny nazywa siebie "sukinsynem"

Przypomnijmy, że pod koniec lutego trwała epidemia gwiezdnego rozwodu. O rozstaniu po 20 latach związków i 13 latach małżeństwa, bez wchodzenia w szczegóły, powiedziała Alicia Silverstone i Christopher Dzhareki, którzy dorastają 6-letniego spadkobiercy Bear Blue.

Кристофер Джареки и Алисия Сильверстоун в 1999 году

Christopher Jareki i Alicia Silverstone w 1999 roku

Кристофер Джареки и Алисия Сильверстоун с сыном в 2012 году

Christopher Jareki i Alicia Silverstone ze swoim synem w 2012 roku