Łamiąc zaręczyny z James Packerem, Mariah Carey nie roni łez, siedząc sam w domu. Pewnego dnia piosenkarka poszła do restauracji z przyjaciółmi i tancerzem Brianem Tanaką, rozgrzewając pogłoski o jej rzekomym romansie z choreografem.

Jednym z powodów

W zeszłym tygodniu fani Mariah Carey dowiedzieli się z tabloidów, że oblubieniec ją porzucił. James Packer i jego dawna obecnie żona uparcie nie ujawniają prawdziwych przyczyn zaburzeń w ich związku, więc dziennikarze robią to za nich, wydobywając informacje poprzez wtajemniczonych. Tak więc, plotki już zarzuciły miliarderowi agresję i skąpstwo, a piosenkarka - ekstrawaganckie zachowanie i zdradę.

Pomimo tego, że przedstawiciel Carey nazwał wszystkie powyższe bzdury, sama dodała oliwę do ognia, poszła na kolację z domniemanym "kochankiem".

Na randce z "razluchnik"

W weekend, zdjęcia z Instagrama z restauracji Nobu w Malibu pojawiły się na jej piosenkarce, a ona została porwana z przyjaciółką. Wydawało się, że nie ma nic kompromitującego, ale w odpowiedzi na media opublikowano dodatkowe zdjęcia z obiadu zrobionego przez paparazzi. Zdjęcia potwierdzają, że oprócz dziewcząt Mariah, w restauracji była obecna inna osoba - Brian Tanaka, który opuścił Nobu dziesięć minut przed odlotem Carey.

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Dodaj, po tym, Tanaka i Mariah byli widziani w instytucji rozrywkowej Catch, gdzie świętowali Halloween. Usiedli w jednym samochodzie, para wyjechała w nieznanym kierunku.

Новое увлечение Мэрайи Кэри Брайан Танака попал в объективы фотографов Танцор выходил из ресторана Nobu в Малибу Следом за ним вышла Кери с подругой
Сплетники уверены, что певица взяла с собой знакомую для отвода глазРанее в прессе появилась информация, что Мэрайи Кэри рассталасьНа прошлой неделе Мэрайя Кэри и Джеймс Пэкер разорвали свою помолвку
Исполнительница и танцор вместе праздновали ХэллоуинРепортеры запечатлели Кэри и ее свиту поздно ночьюБрайан и Мэрайа сели в одно авто