Na drugi dzień w mediach pojawiły się świeże "złapane" paparazzi - zdjęcia 51-letniej aktorki Robina Wrighta w towarzystwie nowego kochanka. W jednym z ludzi felietoniści szybko rozpoznają pracownika Domu Mody Saint Laurent, który jest odpowiedzialny za public relations. Klemens Zhirade i pani Wright świetnie się bawią w kurorcie Tahoe City.

Робин Райт со своим новым парнем и сыном

Fotografowie "udokumentowali" odpoczynek kochanków - spacery, przytulanie i jazdę na nartach - nie jest zaskakujące, że blond Amerykanka wybrała mężczyznę znacznie młodszego od siebie. Sam Robin trudno jest nazwać "panią z okresu Balzaca", ma doskonałą formę fizyczną, a nowa fryzura z grzywką sprawia, że ​​wygląda jak nastolatka!

Клеман Жирадэ и Робин Райт на матче Historia powieści

Gazetom udało się dowiedzieć czegoś o znajomości aktorki i jej chłopaka, para spotkała się na festiwalu w Cannes. Jednak najwyraźniej ich związek nie uzyskał natychmiast poważnego statusu. W każdym razie pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się dopiero we wrześniu. Robin i jej towarzyszka byli widziani w Paryżu podczas Tygodnia Mody.

Робин Райт и Клеман Жирадэ

Reporterzy złapali parę podczas meczu piłki nożnej. Więcej więcej. Kilka dni później gwiazda Santa Barbara została zauważona podczas pokazu w Saint Lauren. Mówią, że przedstawiła swojego kochanka swojemu synowi Hopperowi, a paparazzi mogli sfotografować Wrighta wraz ze swoim synem i kochankiem na trybunach stadionu.

Робин Райт нашла новую любовь Czytaj także
  • Syn Seana Penna i Robina Wrighta aresztowany
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Sean Penn mówił otwarcie o związku z byłym żoną Robin Wright

Oczywiście, świeckim obserwatorom trudno jest przewidzieć osobiste życie aktorki, ale w tej chwili wygląda na to, że nigdy nie była szczęśliwa, zakochana i seksowna.