Fani filmu "Titanic", który ukazał się 20 lat temu, będą mogli przyjemnie spędzić wieczór w towarzystwie aktorów, którzy odgrywali główną rolę w obrazie katastrofy. Na kolację z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, wielbiciele swojego talentu będą musieli targować się na aukcji.

Na cele charytatywne

Zachodnie media donosiły o niezwykłym losie, wystawionym na sprzedaż w ramach dorocznej imprezy, która organizuje charytatywną fundację słynnego ekologa i filantropa Leonardo DiCaprio w modnym francuskim kurorcie Saint-Tropez 26 lipca. Na aukcji zostanie wystawiony obiad ze znanymi aktorami Leonardo DiCaprio i Kate Winslet.

Леонардо Ди Каприо

Leonardo DiCaprio

Кейт Уинслет

Kate wygrywa

Madonna, Emma Stone, Cate Blanchett, Marion Cotillard, Jared Leto, Tom Hanks, Penelope Cruz, Tobey Maguire, Kate Hudson, Uma Thurman, Lenny Kravitz potwierdzili już swoje przybycie we Francji na galę. Ann Hidalgo, burmistrz Paryża, pojawi się w St. Tropez, aby otrzymać nagrodę New World Leadership Award.

W ubiegłym roku, podczas akcji pod patronatem Fundacji DiCaprio, udało im się zebrać rekordową kwotę 45 milionów dolarów, które zostały rozdzielone pomiędzy organizacje publiczne na całym świecie.

Niewiele o losie

Dochód ze sprzedaży ekskluzywnych rozrywek z Kate i Leo zostanie skierowany do Fundacji Golden Hat, która wspiera rodziny z dziećmi z autyzmem, która jest założona przez Winslet.

Актриса Кейт Уинслет  и Леонардо Ди Каприо  на премии Гильдии киноактеров

Aktorzy Kate Winslet i Leonardo DiCaprio na gali Screen Actors Guild Awards

Czytaj także
  • Uściski Camila Morrone i Leonardo DiCaprio na imprezie karnawałowej Coachella Neon
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Timothy Shalame: "Jak" chłopiec z brzoskwiniami "przeżywa falę chwały

Cena startowa, od której ocenia się gwiazdę Titanic, nie została jeszcze ogłoszona. Komentarz stwierdza, że ​​kolacja odbędzie się w jednej z najlepszych restauracji w Nowym Jorku. Zwycięzca aukcji wybierze termin spotkania z aktorami, ale nie później niż 1 listopada.