Młodzi rodzice potrzebują odpoczynku sam, dosłownie, jak powietrze, prawda? Nagrana piękność Scarlett Johansson, która została matką jesienią 2014 r., Postanowiła pójść ze swoim ukochanym małżonkiem do Disneylandu, pozostawiając w domu córkę Rose Dorothy opiekującą się nianią.

Mąż divy filmowej, francuski dziennikarz Romain Doriak, poparł jej inicjatywę. Sądząc po zdjęciach, Scarlett starała się być niepozorna w tłumie odwiedzających do wesołego miasteczka. Wybrała celowo prosty strój w sportowym stylu, odmówiła ekspresyjnego makijażu i włosów.

Kengurushka, czapka z daszkiem, kurtka dżinsowa, jakby z czyjegoś ramienia i trampki. W tej kobiecie trudno rozpoznać tę niezrównaną czarodziejkę, gwiazdę filmów "Match Point" i "Difficulties of Translation".

Niewinna rozrywka

Oczywiście, wszechobecni paparazzi zauważyli celebrytów i uważnie obserwowali resztę aktorki i dziennikarza: przejażdżkę rollercoasterem, fajerwerki i wycieczkę na zakupy do sklepu z pamiątkami, najprawdopodobniej dla młodej Rose.

Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i połączyła się z Colinem Joistem
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Przypomnijmy, że zaraz po narodzinach jej córki Scarlett przez jakiś czas mieszkała we Francji. Bardzo lubiła Paryż, ale niestety aktorka zdała sobie sprawę, że nie jest w stanie zbudować kariery w Europie. Para musiała wrócić do Ameryki.

Po wydaniu dekretu Scarlett szybko powróciła do formy i została już aktywnie usunięta natychmiast z kilku dyrektorów. Avengers: Era Ultronu przyniosła blond 20 milionów dolarów. W niedalekiej przyszłości na ekranach pojawią się kolejne premiery, w których Scarlett zagrała - "Niech żyje Cezar!" I "The First Avenger: Opposition".

Йоханссон вместе с мужем провела вечер без дочери Звезда покупает сувениры в Диснейленде В этой паре трудно узнать селебритис первой величины