Słynny amerykański aktor James Van Der Beek, który zasłynął z roli w filmie "Dawson's Cove", dziś na swojej stronie na Instagramie opublikował dość ciekawe zdjęcie. Okazało się, że on i jego żona Kimberly wkrótce zostaną rodzicami. Zasadniczo nic w tym dziwnego, z wyjątkiem tego, że przez 7 lat małżeństwa żona aktora jest już piątą ciążą.

Джеймс Ван Дер Бик с женой и детьми

James Van Der Beek z żoną i dziećmi

Ludzie myślą, że jesteśmy szaleni

Dzisiejszy poranek fanów Jamesa zaczął się od tego, że widzieli dość niezwykły obraz. Na nim przedstawiono jego żonę Kimberly z zaokrąglonym brzuchem, wokół którego było ich czworo dzieci. Pod zdjęciem Beek napisał te słowa:

"Ludzie myślą, że jesteśmy szaleni, ale tak nie jest. Jesteśmy najszczęśliwsi na tej planecie. Moja żona jest w ciąży z piątym dzieckiem. Kiedy dowiedziałem się tej wiadomości, nie wiedziałem, jak się zachować, ponieważ szczęście mnie ogarnęło. Tylko ci, którzy bardzo oczekują dzieci, rozumieją, jak żywe emocje czułem z wiadomości. Kiedy nasi przyjaciele poznają ciążę Kima, patrzą na nas z niepokojem, ponieważ w naszych czasach, kiedy mamy tak wiele dzieci, nie akceptujemy ich. Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, co ludzie o nas myślą, najważniejsze jest to, że mamy dużą rodzinę. Jestem bardzo wdzięczny mojej żonie za to, że przylega ona do tych samych poglądów co ja, pod względem dużej liczby dzieci. Nie wiem, czy ten dzieciak jest ostatni, czy nadal mamy dzieci, to bardzo trudne pytanie. Myślę, że życie pokaże. "
Супруга Джеймса Ван Дер Бика в окружении четверых детей

Żona Jamesa Van Der Bika otoczona przez czworo dzieci

Kilka miesięcy temu James Van Der Bick udzielił wywiadu, w którym powiedział o dzieciach, oto słowa:

"Nie wiem, jak niektórzy ludzie żyją bez dzieci. Szczerze mówiąc, nie rozumiałem tego 10 lat temu, ale wszystko zmieniło się po urodzeniu Olivii. Nagle poczułem, że ten mały człowiek, który pojawił się w naszym życiu z Kimberly, całkowicie go zmienił. Z biegiem czasu stało się jasne, że dzieci są kotwicą, która zawsze prowadzi nas do rodziny. Ponadto są najlepszym przewodnikiem w życiu. Dzieci wiążą dorosłych z rzeczywistością, choć bardzo nam się to podoba. Kiedy je widzę, zdaję sobie sprawę, że moje życie jest całkowicie ich życiem. Ze względu na nich jestem gotów wykonywać wyczyny i robić to każdego dnia. "
Джеймс рад, что у него много детей Czytaj także
  • Reese Witherspoon, Keith Hudson, Kate Beckinsale i inne gwiazdy opublikowały swoje zdjęcia nastolatków
  • Natalie Portman kupiła luksusową rezydencję za 7 milionów dolarów
  • Keith Urban przekazał Nicole Kidman 40-milionową rezydencję

Kimberly i James razem przez 7 lat

Van der Beek, zanim poznał Kimberly, był żonaty od 7 lat z kolegą Heather McComb. W listopadzie 2009 r. Aktorzy złożyli wniosek o rozwód, aw kwietniu 2010 r. James zgłosił, że jego ulubiona dziewczyna, Kimberly Brook, jest w ciąży. W lecie 2010 roku, ukochany małżeństwo przez małżeństwo. Ślub był w Tel-Avivie, po wszystkim Brook był Żydem. 25 września 2010 r. Para miała pierworodnego - dziewczynę o imieniu Olivia. W marcu 2012 r. Kimberly urodziła syna Joshui. Następnie żona Jamesa dała mu córki: Annabelle, która urodziła się w styczniu 2014 r. I Emilię, urodzoną w marcu 2016 r.

Джеймс Ван Дер Бик с детьми

James Van Der Beek z dziećmi