Siostra Mariah Carey, Alison, przygotowała nieprzyjemną niespodziankę dla swojego krewnego. 54-letnia kobieta z HIV, która nie była w stanie uzyskać pomocy od bogatej siostry, opowie o satanistycznych rytuałach, w których Maria wzięła udział.

Zły związek

Mariah Carey, lat 46, od wielu lat jest w konflikcie ze swoimi bliskimi. Jak wiadomo, popularny piosenkarz nie urodził się w dobrze prosperującej rodzinie, gdzie oprócz niej wyrosła jej siostra Alison i brat Morgan.

Kiedy Alison miała 15 lat, urodziła dziecko, które uciekło z domu, zaczęło angażować się w prostytucję i podchodziło do HIV. Kobieta wielokrotnie zwracała się do swojej siostry po pomoc finansową, ale światowa celebra nie chciała o niej słyszeć.

Мэрайя Кэри

Mariah Carey

Элисон Кэри и  Мэрайя Кэри

Alison Carey i Mariah Carey

сестры Кэри

Od zera

Cokolwiek to było, ale Alison podjęła decyzję i postanowiła pozbyć się alkoholu i narkotyków, które podważają jej osłabione ciało. Obecnie kończy kurs rehabilitacyjny, a żeby spędzić czas na odwyku, pisze książkę o swojej rodzinie, która stanie się rodzajem spowiedzi przed rozpoczęciem nowego życia.

Skandaliczne szczegóły

Wokół wspomnień najstarszej z sióstr Careya pojawiło się już poważne poruszenie. Przyjaciel Alison, David Baker, za jej zgodą, rozmawiał z reporterami. Okazało się, że objawienia kobiet pokażą, że Mariah nie jest najlepsza. Pani Carey sprawiła, że ​​jej dzieci biorą udział w mistycznych satanistycznych rytuałach, które miały charakter seksualny. Fani piosenkarza, z zapartym tchem, czekają na złowieszcze szczegóły.

Сестра звезды Элисон Кэри

Star siostra Alison Carey

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey oddaje ją na dwór
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Nawiasem mówiąc, wcześniej brat Mariah, z którym również zerwała wszystkie kontakty, wspomniał, że w dzieciństwie robili straszne rzeczy.

Мэрайя Кэри с братом Морганом

Mariah Carey i jej brat Morgan

брат и сестра