Na temat przyjaźni słynnych modeli Behati Prinslu i Candice Swainpole są legendy: nie tylko starają się spędzać ze sobą cały wolny czas, ale także często przyjmują oferty pracy w tych samych projektach. Tak było z corocznym pokazem Victoria's Secret, gdzie były długie gwiazdy na podium, ale w tym roku dziewczyny odmówiły udziału w tym wydarzeniu.

Бехати Принслу и Кэндис Свейнпол на шоу Victoria's Secret

Bekhati Prinslu i Candice Swainpole

Behati i Candice rozmawiali o swojej decyzji

Teraz jest dość gorący czas dla modeli biorących udział w pokazie nowej kolekcji marki Victoria's Secret. Przed pokazem, który odbędzie się w Paryżu 5 grudnia, jest tylko kilka dni, a wszyscy uczestnicy wydarzenia już zaczęli lecieć do stolicy Francji na próby. W międzyczasie stały model pokazu - 28-letnia Swainpole i 27-letnia księżniczka byli zaskoczeni ich podziwem przez ich wielbicieli.

Кэндис Свейнпол и Бехати Принслу

Dzisiaj na swojej stronie na Instagramie Behati napisała następujące słowa:

"Drodzy przyjaciele, wiem, jak na mnie czekacie podczas pokazu Victoria's Secret, ale w tym roku nie będę. To jest mój 10. rok z tą świetną marką i wiem, jakie modele przechodzą przez wzgląd na udział w pokazie. Życzę powodzenia wszystkim dziewczynom. A Dusty Rose i ja będziemy dla ciebie kibicować. Nie wiem, jak rozwinie się moja współpraca z Victoria's Secret, ale mogę powiedzieć z całą pewnością, że moje marzenie - aby otworzyć przedstawienie - przeprowadziłem 2 razy. Podziękuj im za to! ".
Бехати Принслу в показе Victoria's Secret 2012

Podobne oświadczenie pojawiło się na stronie Candice Swainpole i zawierało następujące słowa:

"Dziewczyny, udane uczestnictwo w show! Czuję się bardzo smutny, ponieważ nie będę z tobą w tym roku. Ale tak właśnie rozwinęły się okoliczności. Jestem pewien, że serial będzie oszałamiający. Ciesz się każdą chwilą! Nie mogę się doczekać następnego roku. "
Кэндис Свейнпол на показе Victoria's Secret-2014

Nawiasem mówiąc, Behati i Candice odmówili przedstawienia z bardzo dobrego powodu. Jesienią tego roku stali się matkami. Tak więc Prinsl urodziła córkę Dusty Rose i jej przyjaciela - syna Aneku. W związku z tym w Internecie zaczęły pojawiać się żrące raporty od niepoprawnych modelek, w których wyrażali opinię, że odmowa przedstawienia - to zbyteczne postpolityczne funty na ciele Behati i Candice. Aby zatrzymać wszystkie te plotki Sveinpol opublikowała na swojej stronie na Instagramie zdjęcie swojej pozie w otwartej kurtce i szortach. Okazało się, że model wygląda świetnie!

Кэндис Свейнпол месяц назад родила сына Czytaj także
  • Głęboko w ciąży Candace Swainpole nie myśli zrezygnować z zabawy w bikini
  • Ciężarna Candace Swainpole na spacerze z matką i synem
  • Behati Prinslu, która wygląda wspaniale po porodzie, podzieliła się jej pierwszym obrazem

Ktoś wyszedł, a ktoś przyszedł ...

Pomimo tego, że Behati i Candice nie mogli wziąć udziału w pokazie, w tym roku na podium pojawią się nie mniej znane gwiazdy, które wcześniej nie były pokazywane w kolekcjach marki bielizny. Tak więc po raz pierwszy na podium pojawią się Bella Hadid i Irina Sheik, a rosyjska modelka Ekaterina Grigorieva powróci po rocznej przerwie.

Кэндис Свейнпол и Бехати Принслу связывает тесная дружбаЕкатерина Григорьева