Niedawno odbyła się 58. ceremonia wręczenia nagród Grammy Awards 2016. Nagłówki najmodniejszych magazynów o świecie show-biznesu są również podkreślane przez głośne nagrody. Jednym z najbardziej zapadających w pamięć było wydanie szokującej piosenkarki Lady Gagi. Gwiazda zrobiła szokujące wrażenie nie tylko w chwili przybycia na ceremonię, ale także z jej występem. Podsumowując nagrody Grammy 2016 Lady Gaga została uznana za jedną z najbardziej niezwykłych osobowości i właściciela jednej z najgorszych sukienek.

Niespodziewanym krokiem Lady Gagi na Grammy 2016 był jej występ ku pamięci legendarnego brytyjskiego pivtse Davida Bowie, który zmarł w styczniu tego roku. Wybitna gwiazda wykonała osiem hitów z repertuaru Bowie. W tym samym czasie pokazała cały program, pojawiła się przed publicznością w białym spodniach i czerwonej peruce w stylu Davida. Po czarującym występie Lady Gagi, portale społecznościowe dosłownie eksplodowały pod hasłem "Bowie żyje!". Gwiazda sama zauważyła, że ​​nie była osobiście zaznajomiona z Davidem, ale aktywnie korespondowała z nim, co było przyczyną tatuażu przedstawiającego rolę piosenkarza.

Ubierz Lady Gagę na Grammy 2016

Chciałbym również zwrócić uwagę na obraz, w którym ekstrawagancki piosenkarz pojawił się na czerwonym dywanie. W Grammy w 2016 roku Gaga dosłownie zaszokowała wszystkich, nosząc jasnoniebieskie zadyszki, jasny makijaż i ogniste włosy. Suknia piosenkarki trudno nazwać solenną. Strój przypominał coś między letnim płaszczem a długą kurtką.

Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Cristiano Carino

W tym samym czasie najwyższy dekolt do uda wcale nie pasował do wieczornego wyglądu. . Szokująca łuk Lady Gagi został uzupełniony czerwonymi pół-tanimi butami. Ekstremalnie wysoka platforma już dawno stała się normą dla niezwykłej gwiazdy. Jednak głęboki czerwony odcień butów, który wybrał piosenkarz, nie był zrozumiały na tle jasnoniebieskiej sukni.

платье Леди Гаги на Грэмми 2016макияж и прическа Леди Гаги на Грэмми 2016Леди Гага выступила на Грэмми 2016 в память Дэвида Боуи