Reese Witherspoon nie boi się wyglądać śmiesznie i wyśmiewać się z samej siebie! 41-letnia aktorka postanowiła upewnić się, że jej gwiazda na Walk of Fame w Los Angeles jest w dobrym stanie. Widziany, Reese nie lubił tego i nie myliła się ...

Komiks wideo

W niedzielę rano Reese Witherspoon, która uwielbiała komedię "The Blonde in the Law", która odbyła się na Walk of Fame, planując spotkanie z niezwykłą "dziewczyną". Spacerując po Hollywood Boulevard, znalazła ją wśród ponad 2500 miedzianych gwiazd, w pobliżu modnego hotelu W Hollywood.

Риз рядом с подружкой

Reese obok "dziewczyny"

Ponieważ jej znak wyróżnienia za zasługi dla przemysłu filmowego był trochę odkurzony, Reese, nie zapominając o swoim talencie aktorskim, postanowiła pokazać swoją zdolność do czyszczenia aparatu.

Witherspoon, w czerwonej spódnicy, pogrążyła się na kolanach i zaczęła pocierać 6-funtową płytę mokrą chusteczką z wilgotnymi chusteczkami.

Риз Уизерспун натирает свою звезду

Śmieszne komentarze

Żartobliwy klip, który udostępniła 12 milionom subskrybentów na Instagramie, umieszczając zabawną historię w Opowieściach. W komentarzach piosenkarka Ella Woods napisała:

"Och, teraz wyglądasz jak wspaniała dziewczyna. Nie pozwól, by ludzie chodzili po tobie, ponieważ jesteś królową.

Publikacja z Haya_del_haya (@haya_del_haya)

Na stronie Reese pojawiła się również fotografia ze sceny. Na zdjęciu zadowolona aktorka unosi ramiona, zachęcając obserwujących do podziwiania rezultatów swoich prac - wspaniałej pięcioramiennej gwiazdy o imieniu Reese Witherspoon na słońcu. Podpis na zdjęciu brzmi:

"Kiedy natkniesz się na przyjaciela na ulicy ..."
Риз Уизерспун Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: jej mąż i przyjaciele przyszedł pogratulować jej
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Felchaka
  • Fotogeniczny poziom "gwiazdy": 8 obserwowało tajniki pracy!

Nawiasem mówiąc, w 2010 roku miało miejsce otwarcie gwiazdy Reese Witherspoon na Walk of Fame, która wynosi 2425 na koncie.