Fani otworzyli 27-letnią Ksenię Delhi z nową stroną. Amerykański model mołdawskiego pochodzenia, który latem stał się żoną egipskiego miliardera, śpieszy się, aby robić dobre uczynki! Ksenia pomógł bezdomnym z Krasnodaru kupić mieszkanie.

Sama perfekcja

Ostatnio stało się jasne, dlaczego z wielu pięknych kobiet 62-letnia Ossam Fatih Rabah al-Sharif, która jest właścicielem Amiral, dewelopera nieruchomości, wybrała Ksenia Delhi na swojego partnera życiowego. Okazało się, że żona potentata, współpracująca z takimi markami jak Victoria's Secret i Guess, ma nie tylko oszałamiający wygląd i inteligencję, ale także rzadkie cechy duchowe - życzliwość i obojętność wobec czyjegoś nieszczęścia.

Ксении Дели

Xenia Delhi

МодельКсения Дели со своим мужем египетским миллиардером

Xenia Delhi z jej egipskim mężem miliarderem

Smutna historia

68-letni Mikhail Gariyan, który jest znaną postacią w Krasnodarze, dzięki swojej miłości do sportu, po wojnie w Górskim Karabachu został bezdomny. Mężczyzna, który został nazwany Hottabychem z powodu jego brody, stracił wszystkich swoich krewnych i przeniósł się do Kubana. Tutaj mieszkał z przyjacielem i nie umknął ani jednej siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, piłce ręcznej. Przyjaciel Gariyana zmarł, a on stał się bum.

Бездомный Михаил Гариян

Bezdomny Mikhail Haryan

Михаила Гариян

Decydując się na pomoc osobom starszym, działacze społeczni zorganizowali zbiórkę pieniędzy, by kupić mieszkania dla Hottabycha w sieciach społecznościowych. Dzięki Internetowi o losie emeryta dowiedziałem się na całym świecie. Przeczytaj o tym i Ksenia Delhi.

Czytaj także
  • Ślub byłej dziewczyny Justina Biebera był wart ponad milion euro
  • Ksenia Delhi i Justin Bieber
  • Adriana Lima przekręciła powieść z gospodarzem telewizyjnym

Dobry uczynek

15 stycznia Ksenia Delhi zamknęła zbieranie funduszy # DomDlyaDadiMishi, przekazując milion rubli, osobiście przekazując kopertę Mikhailowi ​​Vartanovichowi. W tym samym czasie model o światowej renomie nie powiedział publicznie o swojej akcji, organizatorzy projektu charytatywnego wypowiadali się na temat tego, co się stało.

Дядя Миша был ошеломлен

Wuj Misha był oszołomiony