Niektóre marki modowe nie spieszą się, by przyciągnąć młode gwiazdy do swoich kampanii reklamowych, ale preferują ikony stylu z ubiegłych lat. Cher, jasny i nieprzewidywalny, stał się "gwiazdą gościa" w nowej promocji od TM Gap. Wyjaśnienie jest łatwe do znalezienia: diwa pop w swoim bardziej niż poważnym wieku nie stoi w miejscu. Ona poleruje nie tylko swoją muzykę, ale także oryginalny styl ubioru. 71-letnia piosenkarka wygłosiła mały wywiad w ramach kampanii reklamowej i uczciwie powiedziała jej, dlaczego nosi "nie od lat":

Ну и как тут не восхищаться такой женщиной
"Mam własne podejście do kwestii stylu. Zakładam tylko to, co kocham, i to nie zależy od mody. Ubrania powinny być dobierane w zależności od tego, czy cię zdobią. Jaki jest sens ubierania się w modne ciuchy, jeśli idą do ciebie, "jak krowa"?
Поп-дива заявила, что берет пример с матери Mamusia

"Rodzynki" w stylu Cher to dżinsy i skóry. Aktorka wyznała, że ​​mogła nosić te same spodnie jeansowe, kiedy były na dnie.

nie pocieraj. Ale to nie jest problem! Cher czasami po prostu szyje aplikację na szarfie i nadal nosi swoje ulubione dżinsy. Просто цифры в паспорте Шер рассказала, почему не одевается по возрасту Czytaj także
  • Czarna wytwórnia: 14 aktorów, których karierę zepsuł Oscar
  • Kim Kardashian reinkarnował się w Cher, Madonnie i Aliyi w Halloween
  • Cher weźmie udział w kręceniu sequelu "Mama Mia!"

Legendarna piosenkarka powiedziała, że ​​motywuje ją pojawienie się jej matki:

"Moja mama ma 91 lat. Ale nigdy nie powiesz, że ma ponad 55 lat. Od tamtej pory nie zmieniła niczego na swoim wizerunku. Nie sądzę, że z wiekiem trzeba ostro odcinać włosy i przestać nosić to, co lubisz. Mam dla siebie słowo, że będę nosić to, co kocham, o ile będę mógł się w nich zmieścić.