Ceremonia Oscara była dla Matthew McConaugheya i Camilli Alves, którzy nie lubią hałaśliwych imprez towarzyskich, co jest nieodpartym powodem, by wyjść. Pojawienie się małżonków gwiazd na fotokomórce nie pozostało niezauważone ...

Jasne pary gwiazd na "Oscar 2018"

Podczas gdy wiele celebrytów zdecydowało się na jubileuszowy 90. z kolei Oskar bez drugiej połówki, inni zadowolili fanów wspólnym występem na czerwonym dywanie nagrody filmowej. Tak więc, w parze z kamerami, pozowali Matthew McConaugheyowi z Camilo Alvesem, Galowi Gadotowi z Yaronem Versano, Salmą Hayek z Francois-Henri Pino, Elizabeth Chambers z Armie Hammer, Gary Oldmanem, który został "Najlepszym aktorem", z Gisselem Schmidtem, Semem, Szemem, Old Manem, który został "Najlepszym aktorem", z Gisselem Schmidtem, Semem, Szemem, Old Manem, który został "Najlepszym aktorem" Leslie Bibb i inni.

Камила Альвес и Мэттью Макконахи на «Оскаре 2018»

Camila Alves i Matthew McConachy na Oscars 2018

Гари Олдман и Жизель Шмидт

Gary Oldman i Gisele Schmidt

Сальма Хайек и Франсуа-Анри Пино

Salma Hayek i Francois-Henri Pino

Галь Гадот и Ярон Версано

Gal Gadot i Yaron Versano

Сэм Рокуэлл и Лесли Бибб

Sam Rockwell i Leslie Bibb

Элизабет Чэмберс и Арми Хаммер

Elizabeth Chambers i Army Hummer

Podobnie jak w przypadku obrazu

Dziś wieczorem Matthew McConaughey i jego małżonka Camilla Alves po raz kolejny potwierdzili, że są jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich par, która pojawiła się w holu Dolby Theatre.

Мэттью Макконахи и Камилла Алвес на «Оскаре 2018»

36-letni Alves na wielkie wydarzenie wybrał sukienkę w kolorze kości słoniowej z biało-tiulowymi halkami, które wyglądały jak suknia ślubna. Głęboki dekolt podkreślił wspaniałe piersi pięknej kobiety z luksusowym naszyjnikiem.

Камила Альвес на «Оскаре 2018» Czytaj także
  • Matthew McConaughey i Camilla Alves wraz z dziećmi uczestniczyli w finale meczu golfowego w Austin
  • Ciężarna Eva Longoria w mini sukience błysnęła w konkursie Producers Guild Awards 2018
  • Linda Evangelista: "Stałem się babcią!"

McConaughey, lat 48, z lekkim nieogolonym wyrazem twarzy, miał na sobie klasyczny smoking i śnieżnobiałą koszulę z burgundową aksamitną muszką.

Пара Мэттью Макконахи и Камилла Алвес на «Оскаре 2018»