Najprawdopodobniej nie jest łatwo być żoną przystojnego i znanego na całym świecie Bruce'a Willisa. Dwie kobiety, była żona Bruce'a Willisa, Demi Moore i prawdziwa Emma Heming, były w stanie to zweryfikować.

Pierwsza żona Bruce'a Willisa

Początkujący aktor Bruce Willis poznał swoją pierwszą żonę Demi Moore w barze. Aktorka była już sławna i miała nieudane małżeństwo. Ich związek rozwijał się bardzo szybko i zaledwie trzy miesiące po tym, jak się poznali, para wyszła za mąż.

Imię byłej żony Bruce'a Willisa w czasie ich ślubu było znane całemu światu. Ale sam Bruce rok po ślubie, grając rolę w "Die Hard", zyskał dużą popularność. Kariera obojga małżonków poszła w górę, ale mimo pracy w pracy, Demi Moore urodziła swoje ukochane trzy córki. Udało jej się występować w filmach, opiekować się dziećmi i opiekować się współmałżonkiem. Zwłaszcza, że ​​było to naprawdę konieczne - Demi Moore stale oskarżała go o intrygi i zdrady, choć sama prowadziła dość wolny styl życia. Po serii kłótni i skandali rodzinnych para zdecydowała się odejść. Bruce Willis i jego żona Demi Moore pozostali przyjaciółmi rozwód Aktor wielokrotnie przyznawał, że Demi jest cudowną kobietą i bardziej kocha swoje córki niż życie.

Druga żona Bruce'a Willisa

Po rozwodzie Bruce Willis miał kilka burzliwych romansów. Ale jego życie kawalerskie skończyło się dość szybko. W 2009 roku modelka i aktorka Emma Heming została żoną Bruce'a Willisa. Emma podziwiała "twardą orzechową" grę, jej mieszkanie było oblepione plakatami z jego obrazami, ale kiedy go poznała, Bruce lekko ją rozczarował - zachowywał się arogancko, nie zwracał uwagi na Emmę. Zobaczył ją trochę później, na następnym spotkaniu, ale teraz dziewczyna zachowała się niepokonana. Bruce Willis zaprosił model na randkę, oświetlony kwiatami, prezentami. Po pewnym czasie Emma Heming poddała się i wpadła w ramiona męskiego snu wielu kobiet. Bruce Willis i jego nowa żona wcale nie byli zawstydzeni 23-letnią różnicą wieku, dzisiaj wychowują dwie córki, a Bruce, według jego własnego uznania, nie będzie mieszkał na pięciu córkach i chciałby, aby jego małżonek dał mu innego syna.

Czytaj także
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?

Żony Bruce'a Willisa wyglądają podobnie do siebie - obie wolą zwięzły styl ubioru, surowe okulary w czarnych oprawkach i sukienki na koperty. Sam aktor jest teraz znany jako człowiek rodziny, pracuje z dziećmi, dba o ogród, nawet piecze ciasta.

любимая женщина и первая жена Брюса Уиллиса Деми Мур отношения Брбса Уиллиса и Деми Мур были искренними и красивыми отношения Деми Мур и Брюса Уиллиса привлекали к себе внимание своей экспрессивно
в развод Деми Мур и Брюса Уиллиса поклонники не верили до последнегоБрюс Уиллис с дочерьмиБрюс Уиллис много времени уделяет первой семье
вторая жена Брюса Уиллиса Эмма Хемингс Эммой Хеминг Брюс Уиллис стал настоящим семьяниномЭмма подарила Брюсу еще двух дочерей