Wiek nigdy nie był przeszkodą do romansu! Sylwestrowe święta niesamowite Pamela Anderson spotka się w otoczeniu ukochanych mężczyzn, synów Brandona i Dylana oraz młodego kochanka Adila Rami, sportowca i obrońcy klubu Sevilla.

Адиля Рами не смущает разница в возрасте

Adil Rami nie przejmuje się różnicą wieku

Francuski piłkarz pochodzenia marokańskiego absolutnie nie martwi się o różnicę od 19 lat. W wywiadzie przyznał:

"Pamela jest niesamowitą kobietą. W komunikacji z nią nikt nie czuje swojego wieku, z wyjątkiem tego, wygląda świetnie i zawsze w realizacji kolejnego projektu, aby uratować świat. Ona jest jak kosmita! "
Актриса не выглядит на 50 лет

Aktorka nie wygląda na 50 lat

Przypomnijmy, że powieść o sportowcu i aktorce stała się znana w środku lata tego roku, kiedy były widziane w Nicei. Pamela i Adil razem z kompanią zjedli kolację w jednej z wieczornych kawiarni, ale wyróżniały się wzajemną uwagą. Paparazzi zauważył, że między nimi jest romantyczny związek, nie przyjazny. Zdjęcia gruchających Pameli i Adila natychmiast trafiły na pierwsze strony żółtej prasy.

Памела Андерсон и Адиль Рами в кафе

Pamela Anderson i Adil Rami w kawiarni

Роман пары начался летом

Romans pary zaczął się latem

Synowie Pamela Anderson absolutnie spokojnie zareagowali na nową powieść matki i utrzymywali przyjazne stosunki z nim. Przy okazji wspólnego świętowania Bożego Narodzenia i Nowego Roku spokojnie się zgodzili. Wtajemniczeni twierdzą, że synowie zgadzają się na wybór matki i cieszą się, że jest szczęśliwa

. Сыновья Памелы Андерсон поддерживают ее

Synowie Pameli Anderson popierają jej wybór

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie.
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.

Przyjaciele Pameli mówią, że Adil wielokrotnie prosił aktorkę, by zamieszkała z nim w Marsylii i zaczęła żyć razem, ale zawsze znajduje powody, by odmówić. Anderson nie spieszy się z rezygnacją z domu i pracą na rzecz związku miłosnego.