Pierwszą prawdziwą miłością seksownej blondynki, Pameli Anderson, była znana piosenkarka rockowa o imieniu Tommy Lee. Aktorka wielokrotnie o tym mówiła w swoich licznych wywiadach dla popularnych publikacji publicznych. Pamela Anderson i Tommy Lee zawsze znajdowali się w centrum uwagi, ze względu na szczególnie burzliwe i żywe relacje.

Pamela Anderson i Tommy Lee - Milionowa historia miłosna

Taka wspaniała kobieta jak Pamela Anderson po prostu nie mogła być pozbawiona męskiej uwagi. Gdy tylko dziewczyna zaczęła się interesować, natychmiast u jej stóp pojawili się muzycy, reżyserzy i utalentowani aktorzy. Opowieść o wszystkich powieściach Pameli jest dość trudna, ponieważ większość z nich to blondynka, która się nie reklamuje. Jednak wiadomo na pewno, że był on w ramionach wspaniałej urody Sylvester Stallone , John Peters, Dean Kane i wielu innych sławnych ludzi.

Dlatego w 1995 r. Pamela Anderson zaszokowała fanów wiadomością o małżeństwie. Pamela Anderson i Tommy Lee, których ślub odbył się czwartego dnia po ich znajomości, podjęli tę decyzję, będąc odurzeni przez miłość i narkotyki. Jednak ta relacja zdecydowanie uszczęśliwiła ich. Co ciekawe, zanim Pamela wielokrotnie słyszał podobne oferty od innych dżentelmenów, ale tylko charyzmatyczny muzyk rockowy zdołał porwać jej serce.

Tommy Lee, mąż Pameli Anderson, znany jest jako perkusista zespołu rockowego "Motley Cru", który kiedyś był bardzo popularny. Utalentowana blondynka natychmiast zakochała się w silnym i pewnym siebie mężczyźnie. Jednak ich historia związków nie była idealna, Pamela Anderson i Tommy Lee stali się dość ekscentryczną parą. Pomimo małżeństwa z miłością, aktorka nadal ulegała pokusom z innymi mężczyznami i nie starała się być wierna swemu ukochanemu muzykowi rockowemu. Tommy Lee nie był wzorowym mężem, ale był szalony zazdrość i gwałtowny temperament, z powodu tego, że Pamela nie wybaczyła zdrady i mogła z łatwością pokonać delikatną dziewczynę.

W prasie stale pojawiały się informacje o skandalach w rodzinie gwiezdnej, ale wcześniej czy później wszystko wróciło na swoje miejsce. W Internecie było nawet szczere, erotyczne wideo z ich udziałem, które jest nadal dostępne bezpłatnie. Pomiędzy Tommym i Pamelą była porywcza i nieśmiertelna namiętność, która podsycała ich związek po kłótniach. Jednak to nie mogło trwać długo, rozwód Pameli Anderson i Tommy Lee był nieunikniony. Dokładnie tak było w 1998 roku. Pamela Anderson i Tommy Lee rozwiodły się trzy lata po ślubie. Ekscentryczni kochankowie mają dwóch synów: Brandon Thomas urodził się w 1996 roku, a Dylan Jagger Lee w 1997 roku.

Pomimo oficjalnej przerwy, społeczeństwo widziało ich razem przez długi czas. Nikt nie był zaskoczony faktem, że w 1999 r. Byli małżonkowie powrócili do swoich związków, ale ich związek ostatecznie rozpadł się w ciągu roku. Sześć lat później Pamela Anderson po raz drugi poślubiła innego muzyka rockowego o nazwie Kid Rock. Trzecim mężem aktorki stał się popularny już producent filmowy Rick Salomon.

Czytaj także
  • Pamela Anderson powiedziała, że ​​współpraca z Playboyem uratowała jej życie
  • 17 gwiazd, które roztrwoniły swoje miliony
  • Pamela Anderson skomentowała walkę swojego byłego męża Tommy'ego Lee i jej syna Brandona.

W chwili obecnej, według Pameli Anderson, on i Tommy Lee mają bliskie przyjaźnie, które bardzo pomagają im wychowywać swoich dwóch synów. W październiku 2015 r. Pamela wzięła udział w 35-tej uroczystej kolacji PETA, na którą skarżyła się jej były mąż. Pomimo tego, że Tommy Lee przybył na imprezę z uroczym towarzyszem, dziennikarze nie mogli nie zauważyć czułości i ciepła, z którymi spotykała się Pamela i muzyk rockowy.

Свадьба Томми Ли и Памелы Андерсон Памела Андерсон с первым мужем Скандальная пара Памела Андерсон и Томми Ли
Томми Ли и Памела Андерсон в экстравагантных нарядахТомми Ли с маленьким сыном БрэндономПамела Андерсон с сыновьями
Сыновья Памелы АндерсонПамела Андерсон с сыном БрэндономПамела Андерсон и Томми Ли сейчас