Ostatnio słynną aktorkę Angelinę Jolie widać dość często w towarzystwie jej dzieci. Wyjątkiem nie był miniony weekend, kiedy odwiedzający kino w Los Angeles i paparazzi oglądali 42-letnią gwiazdę wraz z czwórką młodszych dzieci, idą na premierę filmu "With Love, Simon". Kilka dni później pojawiło się kilka interesujących zdjęć: dzieci Angeliny odwiedzały supermarket budowlany, ale bez matki.

Анджелина Джоли

Angelina Jolie

Kino Film i niespodzianka fanów

Niedzielny poranek z Jolie i jej dziećmi: Zakhara, Shiloh, Knox i Vivienne zaczęły się od tego, że poszły obejrzeć film "With Love, Simon". Najciekawsze jest to, że w tym samym czasie pokazano film w kinie Tomb Raider: Lara Croft, o bohaterce, dzięki której Angelina stała się znana na całym świecie wiele lat temu. To prawda, że ​​na ostatniej taśmie miejsce Jolie zajęła młodsza aktorka, która nazywa się Alicia Vikander.

Джоли в роле Лары Крофт

Jolie w roli Lary Croft

Po tym jak celebra i jej dzieci zajęły miejsca w audytorium, przez jakiś czas dyskutowali o nadchodzącym filmie, a po rozpoczęciu występu zaczęli uważnie śledzić wydarzenia pokazane na ekranie. Nawiasem mówiąc, jeden z fanów, który był również obecny przy oglądaniu obrazu i siedział za gwiazdą rodziny, postanowił podzielić się wrażeniami, co było obok Angeliny i jej dzieci. Oto kilka słów na ten temat, które napisał na swojej stronie na Twitterze kilka dni temu:

"Nie mogłem uwierzyć własnym oczom, ale Jolie siedziała przede mną z czworgiem dzieci. Miałem okazję to rozważyć, ponieważ w życiu jest zupełnie inaczej niż na ekranie. Aktorka i jej dzieci zachowywały się jak najprostsza rodzina, która przyszła obejrzeć film. Wrażenie było takie, że dla nich jest to najbardziej typowy niedzielny ranek, który nie różni się niczym od innych. "
Анджелина Джоли на пути в кинотеатрАнджелина Джоли и ее дети по пути в кинотеатр

Jeśli mówimy o fabule taśmy, to Jolie dla swoich nastoletnich dzieci wybrała bardzo odpowiedni film. "Z miłością, Simon", opowiada historię swoich rówieśników, co dzieje się w szkole. Koncentruje się na chłopcu o imieniu Simon, który ukrywa swoją orientację homoseksualną przed kolegami z klasy i przyjaciółmi. Bohater tej taśmy został od dawna przepisany w Internecie ze swoim bliskim przyjacielem, a ten staje się znany miejscowemu chuliganowi, Martinowi. Obiecuje, że nie powie nikomu o tajemnicy Simona, jeśli pomoże mu poprawić relacje z najpopularniejszą dziewczyną w szkole.

Кадр из фильма «С любовью, Саймон»

Strzał z filmu "Z miłością, Simon"

Czytaj także
  • Angelina Jolie została przywieziona do szpitala z powodu niespodziewanego omdlenia
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Wycieczka do sklepu z narzędziami

Kilka dni po tym, jak aktorka z chłopakami pojawiła się w kinie, paparazzi znów mieli szczęście. Udało im się uchwycić Shilo, Knox i Vivien w swoich kamerach, kiedy udali się do supermarketu budowlanego. Zdjęcia zostały zrobione na parkingu w pobliżu sklepu i było oczywiste, że dzieci dyskutują ze sobą bardzo aktywnie. Najciekawsze jest to, że obok nich była Jolie, a był tylko strażnik, który był bardziej posłusznym sługą, spełniającym wszystkie instrukcje dzieci.

Podobnie jak w poprzednim czasie chłopaki byli ubrani po prostu. Widzieli wygodne spodnie, T-shirty, bluzy i buty na niskim obcasie. Niestety, dzieci Angeliny Jolie kupiły ją nie wiadomo, bo paparazzi udało się zrobić zdjęcia już podczas gdy faceci włożyli towar do bagażnika samochodu.

Вивьен, Шайло и Нокс с охранником

Vivienne, Shilo i Knox ze strażnikiem